Lifting w Sekretach Piękna

Nasz salon kosmetyczny w Krakowie to miejsce oferujące szeroką gamę zabiegów liftingujących. Odwiedzając naszą klinikę medycyny estetycznej zapomnisz o niedoskonałościach na twarzy w postaci zmarszczek, nieelastycznej skóry na brzuchu, udach, pośladkach oraz biuście. Przyjdź do nas i poczuj się piękna!

Lifting ciała - co to?

Słysząc o zabiegach liftingujących powierzchnię ciała w salonach kosmetycznych kojarzy to się z inwazyjnym zabiegiem. A to wszystko zależy od wyboru zabiegu, który będzie najodpowiedniejszy do wymagań klienta w celu uzyskania efektów oraz jej kondycji skóry.

Mówiąc o liftingu mamy na myśli różnorodność zabiegów umożliwiające podniesienie i naciągnięcie zwiotczałej skóry ciała aby w jak największym stopniu zniwelować oznaki starzenia. Każda z kobiet pragnie czuć się pięknie i młodo po 40stce.

Rodzaje zabiegów liftingujących

Decydując się na konkretny zabieg liftingujący warto przeprowadzić go w renomowanym salonie kosmetycznym bądź klinice medycyny estetycznej, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa urządzeń bądź stosowanych technologii.

Sekrety Piękna w Krakowie to miejsce z gwarancją bezpieczeństwa podczas przeprowadzanych zabiegów. Pakiet obejmujący zabiegi z zakresu liftingu w salonie kosmetyczny to:

• Zaffiro - termolifting o charakterze odmładzającym. Zapewnia wzrost ilości kolagenu w skórze, aż do 30%. Niweluje zmarszczki oraz skóra staje się napięta i elastyczna. To doskonały sposób aby być piękną i szczęśliwą.

• Biorad RF - bezinwazyjny lifting termiczny. Sekrety Piękna dokładają wszelkich starań aby efekty liftingu były jak najszybsze i widoczne. Zastosowanie zaawansowanej technologii w urządzeniach to zwiększenie mocy do nieinwazyjnego liftingu. Więcej szczegółów klikając w zdjęcie zabiegu.

• Ulthera - rewolucyjny lifting bez skalpela. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu w salonie kosmetyczny. Lekarze medycyny estetycznej dzięki stosowanej technologii są w stanie przeprowadzać zabiegi w głąb skóry bez metod inwazyjnych.

Wszystkie zabiegi w Sekretach Piękna są wykonywane przez profesjonalistów i sprzęt najwyższej jakości. Otrzymane certyfikaty są gwarancją jakości oferowanych usług.

Polecane zabiegi

zabieg zaffiro

Zaffiro® – termolifting / odmładzanie

Zaffiro® to szafirowa energia wykorzystywana do walki z…

od450PLN

Biorad RF – bezinwazyjny lifting termiczny

Efekt natychmiastowy - poprawa napięcia skóry i wygładzenie…

od200PLN
lifting bez skalpela

Ulthera™ – rewolucyjny lifting bez skalpela

Ulthera™ to rewolucyjny zabieg, który jako pierwszy zastępuje…

od700PLN