Lifting w krakowskim salonie kosmetycznym Sekrety Piękna

Popularność zabiegu liftingu w Krakowie wynika z świadomości kobiet dbania o wygląd. salon kosmetyczny w Krakowie to miejsce oferujące szeroką gamę zabiegów liftingujących. Odwiedzając naszą klinikę medycyny estetycznej zapomnisz o niedoskonałościach na twarzy w postaci zmarszczek, nieelastycznej skóry na brzuchu, udach, pośladkach oraz biuście. Przyjdź do nas i poczuj się piękna!

Lifting ciała - co to?

Słysząc o zabiegach liftingujących w Krakowie powierzchnię ciała w salonach kosmetycznych kojarzy to się z inwazyjnym zabiegiem. A to wszystko zależy od wyboru zabiegu, który będzie najodpowiedniejszy do wymagań klienta w celu uzyskania efektów oraz jej kondycji skóry. Mówiąc o liftingu mamy na myśli różnorodność zabiegów umożliwiające podniesienie i naciągnięcie zwiotczałej skóry ciała aby w jak największym stopniu zniwelować oznaki starzenia. Każda z kobiet pragnie czuć się pięknie i młodo po 40stce.

Rodzaje zabiegów liftingujących:

Decydując się na konkretny zabieg liftingujący w Krakowie  warto przeprowadzić go w renomowanym salonie kosmetycznym bądź klinice medycyny estetycznej, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa urządzeń bądź stosowanych technologii. Sekrety Piękna w Krakowie to miejsce z gwarancją bezpieczeństwa podczas przeprowadzanych zabiegów. Pakiet obejmujący zabiegi z zakresu liftingu w salonie kosmetyczny to:
  • Zaffiro - termolifting o charakterze odmładzającym. Zapewnia wzrost ilości kolagenu w skórze, aż do 30%. Niweluje zmarszczki oraz skóra staje się napięta i elastyczna. To doskonały sposób aby być piękną i szczęśliwą.
  • Biorad RF - bezinwazyjny lifting termiczny. Sekrety Piękna dokładają wszelkich starań aby efekty liftingu były jak najszybsze i widoczne. Zastosowanie zaawansowanej technologii w urządzeniach to zwiększenie mocy do nieinwazyjnego liftingu. Więcej szczegółów klikając w zdjęcie zabiegu.
  • Ulthera - rewolucyjny lifting bez skalpela. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu w salonie kosmetyczny. Lekarze medycyny estetycznej dzięki stosowanej technologii są w stanie przeprowadzać zabiegi w głąb skóry bez metod inwazyjnych.
Wszystkie zabiegi w Sekretach Piękna są wykonywane przez profesjonalistów i sprzęt najwyższej jakości. Otrzymane certyfikaty są gwarancją jakości oferowanych usług.

Lifting krok po kroku

1. Konsultacja ze specjalistą

Zabieg liftingu wymaga konsultacji kosmetologa, który oceni kondycję skóry Pacjenta i wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Niezwykle ważna jest także wizualizacja tkanki podskórnej i ocenienie, na jakiej głębokości należy przeprowadzić zabieg.

2. Dobranie specjalistycznych metod

Kolejnym krokiem jest przystąpienie do rozpoczęcia zabiegu. Specjalista wykorzystuje strumienie ultradźwięków lub mocuje specjalne elektrody na kończynach (w zależności od rodzaju liftingu). W pierwszym przypadku lekarz stosuje różne głowice o wielu głębokościach działania. W drugim przypadku, z użyciem elektrod, nałożony zostaje specjalny żel na obszary zabiegowe, następnie przykłada się odpowiednią głowicę.

3. Obkurczanie tkanek

Dochodzi do szybkiego obkurczania tkanek przez ich koagulację. Najlepsze wyniki uzyskać można dzięki zabiegom wielopoziomowym. Przy wykorzystaniu energii stosuje się fale radiowe, zamieniane na energię cieplną. Ciepło zostaje skoncentrowane na skórze, dzięki czemu dochodzi do podgrzania i obkurczania włókien kolagenu.

4. Kontrola i przebudowa tkanek

Obrazowanie tkanek ultrasonografem pozwala skontrolować precyzję wykonanego zabiegu. Później dochodzi także do produkcji nowego kolagenu i przebudowy tkanek. Głowica posiada specjalny system chłodzenia, dzięki czemu Pacjent czuje się komfortowo, a zabieg nie jest inwazyjny.

5. Zadowalające efekty zabiegu liftingu

Efekty zabiegu liftingu są widoczne bardzo szybko i wynikają z przebudowy skóry białkowego rusztowania skóry Pacjenta. Termo-skurcz pozwala uzyskać efekt nawet w dzień zabiegu. Efekty będą widoczne przez długie lata, podkreślając naturalność skóry.

Każdy Pacjent wymaga indywidualnego podejścia, natomiast ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania pożądanego efektu zależy od jakości i stanu skóry. Przeważnie terapia kształtuje się na poziomie od 4 do 8 zabiegów, z kilkunastodniowymi odstępami. U niektórych osób wystarczy nawet jeden zabieg liftingu.

Polecane zabiegi

zabieg zaffiro

Zaffiro® zabieg odmładzający na twarz

Zaffiro® to szafirowa energia wykorzystywana do walki z…

od545PLN
lifting kraków

ALMA Beauty Spa Deep – konturowanie twarzy i...

Alma SPADEEP to zabieg bezinwazyjny przeznaczony, by ujędrnić,…

od200PLN
Ulthera Kraków

Ulthera™ – rewolucyjny lifting bez skalpela

Ulthera™ to rewolucyjny zabieg, który jako pierwszy zastępuje…

od700PLN