Zabieg Ulthera w Krakowie

Ze względu na znakomite efekty uzyskiwane już po jednym zabiegu, cieszy się on dużym powodzeniem wśród aktorek, aktorów, celebrytów. W Polsce promują go m.in. Bogusław Linda. Warto podkreślić, że już po jednym zabiegu osiąga się doskonałe rezultaty, a twarz wygląda kilka lat młodziej.

Efekty zabiegu liftingu twarzy Ulthera

Efekty pojawiają się stopniowo po zabiegu. Proces ten trwa od 3 do 6 miesięcy, ponieważ tyle trwa produkcja i dojrzewanie nowego kolagenu. Efekt utrzymuje się przez minimum 24 miesiące, a według najnowszych badań nawet do 5 lat – jest to uzależnione od indywidualnych cech Pacjenta. Zabieg można powtarzać.

Skóra po zabiegu nie wymaga regeneracji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Na skórze może wystąpić jedynie łagodny rumień, utrzymujący się nie dłużej niż 2 godziny. W pojedynczych przypadkach może wystąpić także niewielki obrzęk, który może utrzymywać się maksymalnie dwa dni.

zabieg ulthera - lifting twarzyzabieg ulthera - lifting twarzy
lifting powiek - efekt przedzabieg ulthera - bezinwazyjny lifting
lifting twarzy - efekt przedefekty liftingu
lifting - efekt przedultherapy zabieg lifting efekt po
zabieg ulthera - lifting twarzy - przedultherapy zabieg lifting efekt po

Przebieg zabiegu liftingu twarzy

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej.  Rozpoczyna on od wstępnej diagnostyki, czyli wizualizacji tkanki podskórnej i oceny, na jakiej głębokości będzie przeprowadzany zabieg. Następnie przystępuje do właściwej terapii, polegającej na kierowaniu specjalnie dobranego strumienia ultradźwięków do wybranych obszarów skóry. Lekarz wykonujący zabieg ma do dyspozycji różnorodne głowice pozwalające dostarczyć strumień skoncentrowanej energii przy użyciu różnych częstotliwości i różnej głębokości działania, w zależności od specyfiki określonego obszaru: od 1,5 mm do 8mm. Ingerencja ta wywołuje natychmiastowe obkurczenie tkanek poprzez ich koagulację.  Wielopoziomowe zabiegi dają lepsze wyniki. Precyzję liftingu umożliwia pełna kontrola poprzez obrazowanie tkanek ultrasonografem (USG).

Wskazania do wykonania liftingu twarzy Ulthera

 • zmarszczki
 • nadmiar skóry górnej powieki
 • obniżone brwi
 • opadające powieki
 • wiotkość i opadające policzki
 • głębokie fałdy nosowo-wargowe
 • opadające kąciki ust
 • wiotki podbródek i szyja
 • zanik linii żuchwy

Przeciwskazania do wykonania liftingu twarzy Ulthera

 • ciąża i karmienie piersią (brak badań klinicznych)
 • choroby skóry (także trądzik)
 • otwarte rany lub inne zmiany chorobowe na obszarach skóry poddawanych zabiegowi
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • wszczepione  implanty metalowe i bioabsorbowalne lub rozrusznik serca
 • choroby nowotworowe
 • ciężkie i niewyrównane  schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca, kolagenozy)

Sposób działania urządzenia to liftingu Ulthera

Ulthera ™ to innowacyjny typ zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, pozwalający na ingerencję w głąb skóry. System Ulthera™  jako pierwszy w historii łączy ultradźwiękowe obrazowanie ze skoncentrowaną energią ultradźwięków w celu uzyskania przewidywalnego liftingu i poprawy napięcia zwiotczałej skóry, poprzez wpływanie bezpośrednio na tkankę łączną i skórę właściwą.  Obecnie zabiegi wykonywane są na obszarach całej twarzy i szyi.  Innowacyjność  tego zabiegu polega na inicjacji naturalnych procesów naprawczych w skórze, pobudzając fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Dzięki technologii DeepSEE™ firmy Ulthera ™ lekarze medycyny estetycznej mogą zobaczyć  tkankę skórną do głębokości 8mm oraz prowadzić zabiegi na wybranej głębokości. Ulthera™ daje możliwość przeprowadzenia zabiegu na trzech różnych głębokościach skóry  od 1,5 do 8mm poniżej powierzchni skóry. Pozwala to precyzyjnie ocenić i określić właściwą głębokość, na której będzie przeprowadzany zabieg bez naruszania ciągłości skóry, a bezpieczeństwo procedury zapewnia precyzyjne obrazowanie USG. Technologia ta pozwala na uzyskanie efektu liftingu chirurgicznego bez potrzeby choćby minimalnej ingerencji w tkanki.

Bezpieczeństwo podczas zabiegu liftingu Ulthera

Wprowadzenie urządzenia do użytku poprzedzono rozległymi badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w renomowanych ośrodkach: University of California w San Diego, Massachusetts Eye and Ear Infirmary, Harvard Medical School, Wellman Center for Photomedicine w Massachusetts General Hospital. Badaniu poddano 1000 pacjentów na całym świecie. Wykazało ono znakomity profil bezpieczeństwa i znaczące, powtarzalne rezultaty. Badania kliniczne nie pokazały żadnych, odłożonych w czasie, problemów z nerwami lub naczyniami.

Potwierdzeniem bezpieczeństwa i unikalności systemu Ulthera™ jest uzyskanie w 2009 roku certyfikatu FDA „de novo”. Procedura „de novo” wskazuje, iż obecnie na rynku nie ma podobnego urządzenia. Ulthera otrzymała także Certificate of Conformance (CE Mark) w 2008r oraz certyfikat Health Canada w 2009 roku.

Najważniejsze informacje

NazwaOpisCenaCena promocyjna
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaCzoło (obszar nad łukami brwiowymi) od1200 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaPowieki górne od 1100 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaPowieki dolne od700 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaKurze łapki od 1050 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaOwal twarzy (linia żuchwy) od2600 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaPoliczki7200 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaSzyja7200 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaTwarz13500 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaPodbródek od2800 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaGórna warga1500 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaDolna warga1500 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaDolna część twarzy (od oczu do linii brody)10500 zł
Ulthera™ - rewolucyjny lifting bez skalpelaDłonie900 zł

Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Końcowa cena zależy od ilości linii wykonanych podczas zabiegu. Ilość linii zależy od aktualnego stanu skóry i może być nieco niższa lub wyższa.

Zrób sobie prezent

Umów się na konsultacje