W Klinice Sekrety Piękna GWARANTUJEMY najniższe ceny na zabiegi liposukcji LipoShock w Krakowie ! Jeżeli znajdziesz niższą cenę usługi na tym samym urządzeniu - koniecznie nas o tym poinformuj.

Liposukcja brzucha - sekret zabiegu w Krakowie

Liposukcja to zabieg przeznaczony do walki z cellulitem i miejscową otyłością. Niezwykłość liposukcji polega na wykorzystaniu synergii działania dwóch typów fal akustycznych: fal ultradźwiękowych i niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć się zbędnych centymetrów, a efekty widać już po pierwszym zabiegu! Liposukcja sprawia, że skóra staje się gładka, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowa otyłość zostają znacząco zlikwidowane.   Nowość! od 25.02 Sekrety Piękna to miejsce, do którego możesz przyjść ze swoją Pociechą. Opiekunka i bezpieczny pokój zabaw zagwarantuje Ci 100% relaksu i świetną zabawę dla Twojego dziecka. (Przy umówieniem zabiegu poinformuj nas o chęci skorzystania z tej oferty).    

Co to jest liposukcja i jak wygląda zabieg na cellulit

Zabieg liposukcji przeprowadza wyszkolony kosmetolog kliniki medycyny estetycznej. W pierwszej kolejności następuje diagnoza skóry przy użyciu klisz termograficznych. Dzięki tej diagnozie docelowo określamy, gdzie i z jaką „mocą” mamy zadziałać. Kosmetolog dokonuje pomiarów obwodów a następnie przechodzi do wykonania zabiegu. Zabieg usuwania cellulitu polega na wystrzeliwaniu fal akustycznych.

Zabieg liposukcji dzielimy na 2 części. W pierwszej z nich wykorzystujemy uderzenie fali akustycznej, fala ta rozbija obszary zbitych komórek tłuszczowych określane jako „pomarańczowa skórka”. Następnie przechodzimy do drugiej części: stosujemy głowicę ultradźwięków na ściany komórek tłuszczowych. Ściany te są rozrywane, a ich zawartość zostaje upłynniona i usunięta z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. A następnie specjalista salonu kosmetycznego wykonuje drenaż limfatyczny, który również przyczynia się do usunięcia toksyn z organizmu. Bardzo ważne jest, aby pacjent w czasie liposukcji stosował lekką dietę oraz pił dużo wody.

Jaka technologia stosowana jest do zabiegu liposukcji brzucha?

Urządzenie stosowane w klinice medycyny estetycznej Sekrety Piękna wyposażone jest w trzy głowice: ShockWave (głowica SW) i dwie Ultrasounds (głowica HF i LF).

Unikalność liposukcji polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave i fal ultradźwiękowych. ShockWave to fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji. Siła, jaką dysponuje ShockWave, niweluje cellulit i miejscową otyłość w trudnych partiach ciała. Dodatkowo działanie głowicy SW pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów.

Moc ShockWave uzupełniają ultradźwięki, które wprawiając w drgania błony komórek tłuszczowych, powodują ich rozpuszczanie. Głowica Ultrasounds LF ma specjalny kształt. Wykorzystywana jest do zabiegów na dużych płaszczyznach. Pozwala to skoncentrować energię i ochronić wierzchnie warstwy naskórka. Głowica Ultrasounds HF przeznaczona jest do partii powierzchniowych i uelastycznienia tkanki.

 

Liposukcja Kraków – jakie są wskazania do wykonania zabiegu liposukcji?

Liposukcję polecić należy przede wszystkim tym osobom, które cierpią na zaawansowany cellulit i miejscową otyłość.

 • cellulit
 • miejscowa otyłość
 • uczucie tzw. ciężkich nóg
 • chęć poprawy gładkości i jędrności i sprężystości skóry
 • chęć wymodelowania sylwetki
 • chęć usprawnienia przepływu limfy

 

Jakie są efekty liposukcji brzucha?

Poddając się zabiegowi liposukcji w Sekretach Piękna w Krakowie osiągniesz:

 • gładsza, jędrna i bardziej sprężysta skóra
 • cellulit i miejscowe niedoskonałości zlikwidowane

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu liposukcji

 • ciąża
 • niewydolność układu krążenia
 • niewydolność wątroby i nerek
 • choroby zakaźne
 • nowotwory
 • patologie skórne
 • cukrzyca
 • zapalenie żył – zakrzepica żył
 • stadium rozwojowe komórek nowotworowych
 • rozrusznik serca
 • patologie tętnicy szyjnej

Czy liposukcja jest bezpieczna?

Wszystkie urządzenia oraz stosowane procedury w Sekretach Piękna w Krakowie są potwierdzone badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE.

Najważniejsze informacje

Czas trwania

1 h

Znieczulenie

Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Przed zabiegiem

Na dwa dni przed zabiegiem należy wypić 2 l płynów, 2 godziny przed samym zabiegiem nie przyjmujemy posiłków ani płynów.

Po zabiegu liposukcji

W dniu zabiegu, 2 godziny po,  nie przyjmujemy posiłków ani płynów.  W trakcie liposukcji wskazane jest przyjmowanie większej ilości płynów- do 2 litrów dziennie.

 

Sugerowana seria

6 zabiegów

Połącz liposukcję z

żelazko antycellulitowe®, Biorad, Thermolifting/podczerwień IR

Czas trwania efektów
NazwaOpisCenaCena promocyjna
Fala ultradźwiękowa Liposhock (usuwanie tkanki tłuszczowej)1 zabieg569 zł250.36 zł Zobacz Promocję
Fala ultradźwiękowa Liposhock (usuwanie tkanki tłuszczowej)6 zabiegów3072 zł1351.68 zł Zobacz Promocję
Fala uderzeniowa Liposhock (rozbijanie złogów tłuszczowych i ujędrnianie skóry)1 zabieg569 zł250.36 zł Zobacz Promocję
Fala uderzeniowa Liposhock (rozbijanie złogów tłuszczowych i ujędrnianie skóry)6 zabiegów3072 zł1351.68 zł Zobacz Promocję
Fale: ultradżwiękowa +uderzeniowa Liposhock (usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu)1 zabieg682 zł300.08 zł Zobacz Promocję
Fale: ultradżwiękowa +uderzeniowa Liposhock (usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu)6 zabiegów3683 zł1620.52 zł Zobacz Promocję

Zrób sobie prezent

Umów się na konsultacje