Liposukcja brzucha - sekret zabiegu w Krakowie LIPOSHOCK™

Liposukcja to zabieg przeznaczony do walki z cellulitem i miejscową otyłością. Niezwykłość LipoShock™ polega na wykorzystaniu synergii działania dwóch typów fal akustycznych: fal ultradźwiękowych i niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć się zbędnych centymetrów, a efekty widać już po pierwszym zabiegu! Liposukcja sprawia, że skóra staje się gładka, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowa otyłość zostają znacząco zlikwidowane.

Co to jest liposukcja i jak wygląda zabieg na cellulit

Zabieg liposukcji przeprowadza wyszkolony kosmetolog kliniki medycyny estetycznej. W pierwszej kolejności następuje diagnoza skóry przy użyciu klisz termograficznych. Dzięki tej diagnozie docelowo określamy, gdzie i z jaką „mocą” mamy zadziałać. Kosmetolog dokonuje pomiarów obwodów a następnie przechodzi do wykonania zabiegu. Zabieg usuwania cellulitu polega na wystrzeliwaniu fal akustycznych.

Zabieg liposukcji dzielimy na 2 części. W pierwszej z nich wykorzystujemy uderzenie fali akustycznej, fala ta rozbija obszary zbitych komórek tłuszczowych określane jako „pomarańczowa skórka”. Następnie przechodzimy do drugiej części: stosujemy głowicę ultradźwięków na ściany komórek tłuszczowych. Ściany te są rozrywane, a ich zawartość zostaje upłynniona i usunięta z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. A następnie specjalista salonu kosmetycznego wykonuje drenaż limfatyczny, który również przyczynia się do usunięcia toksyn z organizmu. Bardzo ważne jest, aby pacjent w czasie terapii LipoShock™ stosował lekką dietę oraz pił dużo wody.

Jaka technologia stosowana jest do zabiegu liposukcji brzucha?

Urządzenie stosowane w klinice medycyny estetycznej Sekrety Piękna wyposażone jest w trzy głowice: ShockWave (głowica SW) i dwie Ultrasounds (głowica HF i LF).

Unikalność LipoShock™ polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave i fal ultradźwiękowych. ShockWave to fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji. Siła, jaką dysponuje ShockWave, niweluje cellulit i miejscową otyłość w trudnych partiach ciała. Dodatkowo działanie głowicy SW pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów.

Moc ShockWave uzupełniają ultradźwięki, które wprawiając w drgania błony komórek tłuszczowych, powodują ich rozpuszczanie. Głowica Ultrasounds LF ma specjalny kształt. Wykorzystywana jest do zabiegów na dużych płaszczyznach. Pozwala to skoncentrować energię i ochronić wierzchnie warstwy naskórka. Głowica Ultrasounds HF przeznaczona jest do partii powierzchniowych i uelastycznienia tkanki.

Urządzenie LipoShock™ zostało nagrodzone Złotym Medalem w konkursie Prix de Beaute Cosmopolitan 2009, w kategorii „Najlepsze urządzenie roku w walce z zaawansowanym cellulitem i tkanką tłuszczów” potwierdzając bezpieczeństwo w klinice Sekrety Piękna.

Liposukcja brzucha – jakie są wskazania do wykonania zabiegu liposukcji?

Liposhock polecić należy przede wszystkim tym osobom, które cierpią na zaawansowany cellulit i miejscową otyłość.

 • cellulit
 • miejscowa otyłość
 • uczucie tzw. ciężkich nóg
 • chęć poprawy gładkości i jędrności i sprężystości skóry
 • chęć wymodelowania sylwetki
 • chęć usprawnienia przepływu limfy

 

Jakie są efekty liposukcji brzucha?

Poddając się zabiegowi liposukcji w Sekretach Piękna w Krakowie osiągniesz:

 • gładsza, jędrna i bardziej sprężysta skóra
 • cellulit i miejscowe niedoskonałości zlikwidowane

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu liposukcji

 • ciąża
 • niewydolność układu krążenia
 • niewydolność wątroby i nerek
 • choroby zakaźne
 • nowotwory
 • patologie skórne
 • cukrzyca
 • zapalenie żył – zakrzepica żył
 • stadium rozwojowe komórek nowotworowych
 • rozrusznik serca
 • patologie tętnicy szyjnej

Czy liposukcja jest bezpieczna?

Wszystkie urządzenia oraz stosowane procedury w Sekretach Piękna w Krakowie są potwierdzone badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE.

Najważniejsze informacje

Czas trwania

1 h

Znieczulenie

Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Przed zabiegiem

Na dwa dni przed zabiegiem należy wypić 2 l płynów, 2 godziny przed samym zabiegiem nie przyjmujemy posiłków ani płynów.

Po zabiegu liposukcji

W dniu zabiegu, 2 godziny po,  nie przyjmujemy posiłków ani płynów.  W trakcie terapii LipoShock™ wskazane jest przyjmowanie większej ilości płynów- do 2 litrów dziennie.

 

Sugerowana seria

6 zabiegów

Połącz liposukcję z

żelazko antycellulitowe®, Biorad, Zaffiro®

Czas trwania efektów
NazwaOpisCenaCena promocyjna
LipoShock™ - fala ultradźwiękowa (usuwanie tkanki tłuszczowej)1 zabieg700 zł308 zł Zobacz Promocję
LipoShock™- fala ultradźwiękowa (usuwanie tkanki tłuszczowej)6 zabiegów3650 zł1606 zł Zobacz Promocję
LipoShock™- fala uderzeniowa (rozbijanie złogów tłuszczowych i ujędrnianie skóry)1 zabieg700 zł308 zł Zobacz Promocję
LipoShock™- fala uderzeniowa (rozbijanie złogów tłuszczowych i ujędrnianie skóry)6 zabiegów3650 zł1606 zł Zobacz Promocję
LipoShock™- fale: ultradżwiękowa +uderzeniowa (usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu)1 zabieg930 zł409.2 zł Zobacz Promocję
LipoShock™- fale: ultradżwiękowa +uderzeniowa (usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu)6 zabiegów4900 zł2156 zł Zobacz Promocję

Zrób sobie prezent

Umów się na konsultacje