ZABIEGI DLA MŁODYCH MAM

ZABIEGI, DZIĘKI KTÓRYM KOBIETA POCZUJE SIĘ PIĘKNA NAWET TUŻ PO NARODZINACH DZIECKA.

Wszystkie mamy, które podjęły wyzwanie karmienia piersią, są nadal pod specjalnym nadzorem. Preparaty użyte do zabiegu muszą być naturalne, zaopiniowane przez lekarzy specjalistów, aby w najmniejszym stopniu nie zaszkodzić karmionemu piersią dziecku.

W naszej klinice proponujemy zabiegi (bezpieczeństwo potwierdzone opiniami lekarskimi):

Młodym mamom, które nie karmią już piersią, proponujemy:

 

ZABIEGI DLA KOBIET W CIĄŻY

OKRES W ŻYCIU KOBIETY, W KTÓRYM POTRZEBUJE SPECJALNEJ PIELĘGNACJI

W tym wyjątkowym okresie ciało przyszłej mamy wymaga szczególnej opieki i pielęgnacji, aby po porodzie wrócić szybko do formy. Podstawowym kryterium podczas doboru zabiegów jest bezpieczeństwo używanych preparatów zarówno dla zdrowia matki, jak i jej dziecka. Najlepszymi preparatami są te, które zawierają tylko naturalne składniki.

Ciało kobiety w ciąży ulega licznym zmianom. Jednym z podstawowych problemów są opuchnięte i ciężkie nogi. Spowodowane jest to pogorszeniem krążenia krwi i limfy. W tym okresie niezastąpione są delikatne masaże nóg, które przynoszą ulgę i zmniejszają obrzęki. Kobieta czuje się znacznie lepiej, co ma niewątpliwie korzystny wpływ także na dziecko.

Kolejnym problemem jest bolący kręgosłup. Przyjęło się, że kobieta w ciąży nie może korzystać z masaży kręgosłupa. Jest to bardzo mylne podejście. Oczywiście nie można stosować agresywnych i mocnych technik. Ulgę dla kręgosłupa oraz karku przynieść może masaż wykonywany delikatnymi, ale pewnymi ruchami. Kobieta w trakcie masażu leży na plecach oraz na boku.

Zabiegi po ciąży – szybkie doprowadzenie skóry do kondycji i stanu sprzed ciąży

Dzisiaj kobiety nie muszą długo czekać na powrót ciała do dobrej kondycji. Kosmetyka i technologia kosmetyczna stworzyły wiele możliwości, aby ten proces następował szybko. W naszej klinice mamy bogatą ofertę bezpiecznych i dających szybki efekt zabiegów stymulujących skórę oraz tkankę podskórną.

Wszystkie te zabiegi można wykonać kobietom po ciąży. Rodzaj oraz ilość zabiegów dobieramy indywidualnie do problemu, w zależności od czasu, jaki upłynął od porodu. Zabiegi dobieramy tak, aby stosunkowo szybko uzyskać najlepsze efekty. Podczas konsultacji kosmetologicznej proponowane są odpowiednie zabiegi, a dodatkowo można uzyskać wiele wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry.

 

Informacje o możliwościach i sposobach dostępnych w naszej klinice można otrzymać, umawiając się na bezpłatną konsultację indywidualną.