personel - Sekrety Piękna

lek. med. Łukasz Ordynowski

Doktor

Dyplom lekarza medycyny estetycznej uzyskał na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów medycznych był członkiem Studenckiego Koła Dermatologicznego i autorem  prac naukowych z tego zakresu. W latach 2008-2012 pracował w hiszpańskich ośrodkach medycznych tj.: SARDomus, Centre Mčdic Baqueira Beret, CMC CB Catalunya i SEM Barcelona. Przebył szereg kursów z zakresu medycyny estetycznej, obejmujących wykonywanie mezoterapii igłowej, podawania wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz iniekcji toksyny botulinowej. Pracował jako rezydent w oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej  w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie. Następnie uzyskał tytuł Specjalisty Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
personel Sekretów Piękna

lek. med. Piotr Mogiła-Komorowski

Doktor

Absolwent  Akademii Medycznej w Lublinie oraz studiów podyplomowych Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia dla Lekarzy. Posiada wieloletnią praktykę i wszechstronne umiejętności z zakresu zaawansowanych technik zabiegowych z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej, nici PDO w tym nici Vaginal Narrower oraz zabiegów Ulthera®.
personel - kosmetolog

Anna Nowakowska

Kosmetolog

Ukończyła studia licencjackie w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia oraz studia magisterskie na kierunku Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna. Zdobyte wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie Kosmetologa pozwala Ani optymalnie łączyć wiedzę z praktyką. W trakcie studiów, a także podczas pracy zawodowej, ukończyła wiele kursów i szkoleń. W dalszym ciągu rozwija się w swoim zawodzie i z pasją pogłębia wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii. W naszej Klinice Ania wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, a także specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów modelujących i wyszczuplających ciało. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii, dąży wytrwale do wyznaczonego celu. W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście oraz na efektywność wykonywanych zabiegów. Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjentów to dla niej największa satysfakcja.
personel - fryzjer

Urszula Myjak

Fryzjer / Stylista

Absolwentka 4-letniej szkoły fryzjerskiej, a także Akademii Maniewski Klub Fryzjerski. W swojej pracy łączy geometryczne formy strzyżeń klasycznych z niebanalnym cięciem i koloryzacją dla odważnych. Zainspirowana stylizacją i wizażem, służy fachową poradą w kreowaniu wizerunku. Specjalizuje się w upięciach, trwałym przekształceniu struktury włosa, alternatywnej, wielotonowej koloryzacji COLOR ID, strzyżeniach, a także keratynowym prostowaniu włosów. Na swoim koncie ma liczne szkolenia m. in CUT, STYLE, INSPIRE. Jest specjalistką diagnozy skóry głowy w innowacyjnym systemie NIOXIN. Ula bardzo lubi w swojej pracy kontakt z ludźmi. Zawsze stara się jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania. Chętnie doradzi, zaproponuje odpowiednią pielęgnację, kolor i fryzurę. Dzięki temu przez lata pracy zdobyła zaufanie wielu stałych Klientów.

Monika Wójcik

Kosmetolog

Ukończyła studia licencjackie na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Dietla na kierunku Kosmetyka Profesjonalna z Fizykoterapią i Masażem. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, gdzie zdobyła dyplom magistra kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach modelujących i ujędrniających ciało. Wykonuje także klasyczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz, a także zabiegi zaawansowaną aparaturą Hi-Tech. Jest certyfikowaną stylistką rzęs. Ponadto posiada umiejętność stylizacji paznokci oraz wykonywania makijaży okolicznościowych. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach. Uważa, że najważniejsze jest indywidualne podejście do Klienta oraz zrozumienie jego potrzeb.

Edyta Bodziony

Kosmetolog

Ukończyła Małopolską Wyższą Szkołę Zawodową im. Józefa Dietla w Krakowie, na kierunku: Kosmetologia w specjalności Kosmetyka Profesjonalna z Fizykoterapią i Masażem. Zawód swój wykonuje z powołania, całkowicie oddając się pracy i Klientom. Lubuje się w rytuałach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, jak również tych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki podstawowej. Pasjonują ją zabiegi, które potrafią zmieniać ludzkie życie na lepsze, lecz na co dzień zawsze kieruje się dewizą, że: "lepiej zapobiegać niż leczyć". Pomimo posiadania licznych szkoleń z Polski i zza granicy, dąży do dalszego poszerzania swojej wiedzy i udoskonalania umiejętności, by każdego dnia móc godnie i na najwyższym poziomie świadczyć usługi nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Katarzyna Guzik

Kosmetolog

Kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Certyfikowana stylistka rzęs z metody 1:1 oraz metod objętościowych. W naszej Klinice specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach na twarz oraz ciało z pogranicza kosmetologii oraz medycyny estetycznej m.in termoliftingi, laseroterapia. Dobierając odpowiednie zabiegi i pielęgnację podchodzi do klienta indywidualnie pamiętając dodatkowo o edukacji zdrowotnej. W swojej pracy chętnie wykorzystuje połączenie naturalnej kosmetyki z innowacyjnymi urządzeniami kosmetycznymi i medycznymi. Uważa, że ciało, umysł i emocje to jedność, dlatego skupia się na holistycznym postrzeganiu człowieka, starając się otaczać go opieką i troską. Jest niezwykle otwarta i uśmiechnięta czym przyciąga grono przywiązanych Klientek.

W chwili obecnej na urlopie macierzyńskim przebywa: Angelika Woszczyk - kosmetolog, linergistka