Manager Kliniki - Monika Lubieńska-Sobieraj

Monika Lubieńska-Sobieraj

Manager

Od wielu lat pełni funkcję managerki kliniki. Jej pasja i wiedza na temat trendów w dziedzinie medycyny estetycznej przyczyniają się do sukcesu kliniki i zadowolenia Klientów. Jest odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu oraz zapewnienie najwyższej jakości usług. Śledzi najnowsze trendy i odkrycia w branży, aby zapewnić swoim Klientom innowacyjne i skuteczne rozwiązania.
personel Sekretów Piękna

lek. med. Piotr Mogiła-Komorowski

Doktor

Absolwent  Akademii Medycznej w Lublinie oraz studiów podyplomowych Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia dla Lekarzy. Posiada wieloletnią praktykę i wszechstronne umiejętności z zakresu zaawansowanych technik zabiegowych z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej, nici PDO w tym nici Vaginal Narrower oraz zabiegów Ulthera®.

Anna Gajdosz

lek. med. estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego z wyróżnieniem Ministra Nauki za znaczące osiągnięcia oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia-medycyna estetyczna dla lekarzy. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie chirurgii plastycznej. Nieustannie poszerza swoje kompetencje i uczestniczy w szkoleniach oraz kongresach z zakresu medycyny estetycznej. W pracy najbardziej ceni naturalne efekty i profilaktykę anti-ageing. Wykonuje zabiegi z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej, stymulatorów tkankowych, nici, osocza bogatopłytkowego oraz fibryny.
personel - kosmetolog Monika Wójcik

Monika Wójcik

Kosmetolog

Ukończyła studia licencjackie na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Dietla na kierunku Kosmetyka Profesjonalna z Fizykoterapią i Masażem. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, gdzie zdobyła dyplom magistra kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach modelujących i ujędrniających ciało. Wykonuje także klasyczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz, a także zabiegi zaawansowaną aparaturą Hi-Tech. Jest certyfikowaną stylistką rzęs. Ponadto posiada umiejętność stylizacji paznokci oraz wykonywania makijaży okolicznościowych. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach. Uważa, że najważniejsze jest indywidualne podejście do Klienta oraz zrozumienie jego potrzeb.
personel - kosmetolog Edyta Bodziony

Edyta Bodziony

Kosmetolog

Ukończyła Małopolską Wyższą Szkołę Zawodową im. Józefa Dietla w Krakowie, na kierunku: Kosmetologia w specjalności Kosmetyka Profesjonalna z Fizykoterapią i Masażem. Zawód swój wykonuje z powołania, całkowicie oddając się pracy i Klientom. Lubuje się w rytuałach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, jak również tych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki podstawowej. Pasjonują ją zabiegi, które potrafią zmieniać ludzkie życie na lepsze, lecz na co dzień zawsze kieruje się dewizą, że: "lepiej zapobiegać niż leczyć". Pomimo posiadania licznych szkoleń z Polski i zza granicy, dąży do dalszego poszerzania swojej wiedzy i udoskonalania umiejętności, by każdego dnia móc godnie i na najwyższym poziomie świadczyć usługi nawet najbardziej wymagającym Klientom.
personel - fryzjer

Urszula Myjak

Fryzjer / Stylista

Absolwentka 4-letniej szkoły fryzjerskiej, a także Akademii Maniewski Klub Fryzjerski. W swojej pracy łączy geometryczne formy strzyżeń klasycznych z niebanalnym cięciem i koloryzacją dla odważnych. Zainspirowana stylizacją i wizażem, służy fachową poradą w kreowaniu wizerunku. Specjalizuje się w upięciach, trwałym przekształceniu struktury włosa, alternatywnej, wielotonowej koloryzacji COLOR ID, strzyżeniach, a także keratynowym prostowaniu włosów. Na swoim koncie ma liczne szkolenia m. in CUT, STYLE, INSPIRE. Jest specjalistką diagnozy skóry głowy w innowacyjnym systemie NIOXIN. Ula bardzo lubi w swojej pracy kontakt z ludźmi. Zawsze stara się jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania. Chętnie doradzi, zaproponuje odpowiednią pielęgnację, kolor i fryzurę. Dzięki temu przez lata pracy zdobyła zaufanie wielu stałych Klientów.

Barbara Buczak

Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia oraz Górnoślaskiej Wyzszej Szkoly Handlowej  na kierunku Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna. Kosmetolog, wykładowca, stylista rzęs. W moim zawodzie dążę do perfekcji, dlatego z przyjemnością poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na różnych szkoleniach i webinarach w kierunku kosmetologii. Praca kosmetologa to dla mnie coś więcej niż zawód, to dobra intencja, empatia i zrozumienie drugiego człowieka. Prywatnie zakochana w psychologii, naturoterapii i medytacji.