Czym jest nadmierna potliwość?

Nadpotliwość wywoływana jest praktycznie przez te same czynniki, co normalna reakcja pocenia się, różni się jednak ilością wydzielanego potu, czyli zwiększoną aktywnością gruczołów potowych. Obszary, które pacjenci najczęściej wskazują jako te, które pocą się najbardziej, to między innymi stopy, dłonie oraz pachy. Zabieg leczenia nadpotliwości to nie tylko skuteczne rozwiązanie, ale także sposób na poprawę komfortu i zwiększenie pewności siebie. Bez względu na to, czy cierpisz na nadmierną potliwość dłoni, pach, czy innych obszarów ciała, istnieją metody, które mogą Ci pomóc. Skorzystanie z zabiegu leczenia nadpotliwości to inwestycja w Twoje dobre samopoczucie i odpowiednią jakość życia.   Nowość! od 25.02 Sekrety Piękna to miejsce, do którego możesz przyjść ze swoją Pociechą. Opiekunka i bezpieczny pokój zabaw zagwarantuje Ci 100% relaksu i świetną zabawę dla Twojego dziecka. (Przy umówieniem zabiegu poinformuj nas o chęci skorzystania z tej oferty).

Przebieg zabiegu leczenia nadpotliwości

Zastanawiasz się, jak przebiega zabieg w przypadku leczenia nadpotliwości? Poprzedzony jest on konsultacją lekarską, która pozwoli poznać lub wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Przed rozpoczęciem zabiegu, lekarz medycyny estetycznej określa obszar, w którym występuje problem nadpotliwości.

Zabieg polega na płytkim podaniu preparatu w obszar skóry, który poddawany jest zabiegowi.

Wskazania do leczenia nadpotliwości

Jakie objawy kwalifikują Cię do zabiegu? Przede wszystkim zauważalna, utrudniająca codzienne czynności, nadmierna potliwość występująca w okolicach pach, dłoni, głowy, stóp oraz pozostałych obszarów ciała.

Efekty leczenia nadpotliwości

Pozytywne rezultaty leczenia widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skutecznie zostaje zahamowany proces nadmiernego pocenia się, a wydzielanie potu zablokowane jest na okres aż 12 miesięcy!

Przeciwskazania do wykonania zabiegu leczenia nadmiernej podliwości

Leczenie nadmiernej potliwości za pomocą zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie, podobnie jak każdy inny zabieg, ma również swoje przeciwwskazania. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej!

  • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastenia gravis, zespół Lamberta Eatona)
  • nadwrażliwość na składniki preparatu (albuminy ludzkie)
  • stosowanie następujących leków lub okres do 1 tygodnia od ich odstawienia:
    -aminoglikozydy (streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamycyna itp.)
    -aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina)
    -D-penicylamina (Cuprenil)
    -cyklosporyna
    -tubokuraryna, pankuronium, galamina
    -sukcynylocholina
    -linkomycyna, tetracyklina, polimyksyna
  • miejscowe infekcje skóry
  • ciąża, okres laktacji
  • zaburzenia krzepnięcia
  • stosowanie leków antykoagulacyjnych (np. aspiryna)

Najważniejsze informacje

Czas trwania

Do 30 minut.

Znieczulenie

Znieczulenie miejscowe ( maść znieczulająca.)

Przed zabiegiem

• Na około 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny ( leków rozrzedzających krew ) i stosować leków przeciwzapalnych.
• Osoby przyjmujące witaminę E, suplementy witaminowe, zioła typu dziurawiec oraz leki przeciwzapalne powinny zaprzestać ich zażywania na dziesięć dni przed planowanym zabiegiem             z powodu ryzyka wystąpienia efektów niepożądanych, włącznie z obniżeniem efektywności zabiegu.
• Nie spożywać alkoholu przed zabiegiem.

Po zabiegu

• W indywidualnych przypadkach, do kilku godzin po zabiegu, może utrzymywać się miejscowa bolesność.
• Istnieje niewielkie ryzyko wystąpienia objawów „grypopodobnych” (zmęczenie, niewielki wzrost temperatury ciała, bóle mięśniowe) – ta dolegliwość ustępuje w ciągu kilku dni.
• Nie spożywać alkoholu po zabiegu.

Sugerowana seria

1 zabieg.

Z czym połączyć
Czas trwania efektów

Do 12 miesięcy.

NazwaOpisCenaCena promocyjna
Leczenie nadpotliwościPachy od 1600 zł
Leczenie nadpotliwościDłonie od1600 zł
Leczenie nadpotliwościCzoło od1200 zł
Leczenie nadpotliwościStopy od1900 zł

Zrób sobie prezent

Umów się na konsultacje