Medycyna estetyczna to dział medycyny, który zajmuje się poprawą widocznych defektów i niedoskonałości ciała – może to być zlikwidowanie asymetrii ust, likwidacja zmarszczek lub podniesienie opadających powiek. Z roku na rok coraz więcej pacjentów decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej, gdyż nie tylko upiększają one ciało, lecz często pomagają w bezproblemowym i zdrowym funkcjonowaniu (zwłaszcza zabiegi ginekologii estetycznej). Medycyna estetyczna Kraków – sprawdź listę zabiegów.

 

Medycyna estetyczna Kraków

 

Medycyna estetyczna – skuteczna walka z kompleksami

Wbrew wielu opiniom, medycyna estetyczna nie stara się tworzyć nowych standardów piękna – jej zabiegi pomagają pacjentom i pacjentkom poczuć się lepiej w swojej skórze i uporać z kompleksami. Przy użyciu najnowocześniejszych metod, lekarze medycyny estetycznej są w stanie skorygować skutki starzenia się, zredukować ślady ciąży (rozstępy, naciągnięta skóra brzucha) lub poprawić drobne niedoskonałości skóry tak, by każdy czuł się najlepszą wersją siebie. Warto pamiętać także, że odpowiednia klinika medycyny estetycznej posiada specjalistów i wykwalifikowanych lekarzy, którzy pomogą pacjentowi dobrać odpowiednie metody na osiągnięcie celu, jednak w sposób bezpieczny dla jego zdrowia.

 

Medycyna estetyczna – co można upiększyć?

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który prężnie rozwija się już od paru dekad. Na przestrzeni tych lat odkryto wiele innowacyjnych rozwiązań na wszelkie problemy ciała, które obecnie można zniwelować lub całkowicie się ich pozbyć. W naszej klinice medycyny estetycznej w Krakowie profesjonalni lekarze pomogą uporać Ci się z oznakami starzenia – zmarszczkami, kurzymi łapkami, opadającymi powiekami, zmienionym owalem twarzy czy przebarwieniami. Możesz także ujędrnić i nawilżyć skórę, która wraz z upływem lat traci swoją naturalną sprężystość i możliwość regeneracji. W Sekretach Piękna uporasz się także z rozstępami i cellulitem.

 

Medycyna estetyczna bez skalpela

Chociaż medycyna estetyczna wielu osobom kojarzy się tylko ze skalpelem i długotrwałą rekonwalescencją, obecnie korzysta ona z bezpiecznych i mało inwazyjnych metod, które pozwalają pacjentom cieszyć się efektami od zaraz – i to na długo! W ofercie naszej kliniki medycyny estetycznej w Krakowie odnaleźć można najnowocześniejsze sprzęty, przy pomocy których wykonywane są zabiegi z wykorzystaniem laserów, ultradźwięków, plazmy. Również bezpieczne dla zdrowia preparaty, takie jak kwas hialuronowy obecny naturalnie w skórze, mogą pomóc osiągnąć zamierzone efekty odmłodzenia, powiększenia i wygładzenia bez użycia skalpela.

 

strona archiwalna