Wiosna ach to ty!

Wiosna ach to ty!

Wraz z nadejściem cieplejszych, dłuższych dni budzi się w nas chęć zmian i odnowy. Wiosna pozytywnie nastraja. Każda z nas chce wyglądać świeżo i młodo. Po zimie nasza skóra jest przesuszona i poszarzała. Potrzebuje odżywienia i regeneracji niezależnie od naszego wieku. Wiosną trzeba o nią zadbać aby olśniewać każdego dnia.

Jakie zabiegi wybierać wiosną?

Podstawą naszej pielęgnacji zawsze musi być oczyszczanie. Powinno być ono delikatne ze względu na intensywniejsze promieniowanie słoneczne. W naszej klinice mamy wiele możliwości złuszczenia martwego naskórka, m. in. zabieg wodno-tlenowy OKSYBRAZJA, GENEO™, peeling  Kwasem Migdałowym lub Ferulowym z wit.C (są to kuracje, które można stosować przez cały rok). Co w efekcie daje gładką, promienną i świetlistą cerę przygotowaną do dalszych zabiegów.

Intensywnie nawilżoną i dotlenioną skórę zapewni nam zabieg infuzji tlenowej INTRACEUTICALS ® czy Bioinfuzja tlenowa M’onduniq. Szeroka gama zabiegów na bazie profesjonalnych kosmetyków Marii Galland czy Thaliona, zagwarantuje skórze odpowiednie odżywienie i ujędrnienie w trakcie odprężającego rytuału.

Cieszmy się ładną skórą o tej pięknej porze roku!