Nowości w medycynie estetycznej w Sekretach Piękna!

Nowości w medycynie estetycznej w Sekretach Piękna!

Nasza oferta z zakresu medycyny estetycznej w ostatnim czasie znacznie się powiększyła. Ciągle się rozwijamy i ulepszamy dla Was. Zapraszamy na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, korekty powiek, chirurgicznego usuwania znamion skórnych. Sekrety Piękna to zespół wyjątkowych specjalistów medycyny estetycznej, szereg usług i zabiegów, które sprawiają, że skóra wygląda na młodszą i zdrowszą. To również zabiegi pozwalające na odzyskanie dobrego wyglądu i komfortu życia osobom z różnorodnymi problemami skórnymi.

CHIRURGICZNE USUWANIE ZNAMION SKÓRNYCH

Usuwanie zmian skórnych to metoda, która pozwala nie tylko na pozbycie się niestatycznych defektów na skórze, niegroźnych zmian dermatologicznych, włókniaków ale również umożliwia przebadanie podejrzanej zmiany pod kątem histopatologicznym. Działania te pozwalają zapobiegać chorobie lub podjąć szybkie leczenie nowotworów skóry.

Więcej: https://sekretypiekna.net/zabieg/mikrochirurgia/

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Oferuje zabiegi mające na celu poprawę wyglądu żeńskich narządów płciowych, polepszenie ich funkcji seksualnych, jak również pozbycie się uciążliwych dolegliwości związanych z okolicami intymnymi. Daje więc szansę na poprawę samopoczucia, większą świadomość atrakcyjności oraz komfort psychiczny i fizyczny kobiety.

Więcej: https://sekretypiekna.net/zabieg/ginekologia-estetyczna/

PLASTYKA POWIEK – BLEFAROPLASTYKA

Zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry, niekiedy także nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, szwy zdejmowane są po 7 dniach.

Więcej: https://sekretypiekna.net/zabieg/plastyka-powiek/

 

Zabiegi można umówić:

501 631 000

cegielniana@sekretypiekna.net