DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER™ DUET

DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER™ DUET

Owłosienie to naturalna i indywidualna kwestia każdego organizmu, wiele osób nie czuje się komfortowo z nadprogramowymi włoskami w niektórych partiach ciała – nad górną wargą, na nogach i pośladkach, w okolicach bikini. Z kolei usuwanie ich maszynką lub woskiem powodować może podrażnienia, wysypkę, wrastające włoski, a nawet tzw. “truskawkowe nogi”, na których wyraźnie zarysowana jest struktura porów. Dodatkowo, plastikowe jednorazowe maszynki to niezbyt ekologiczne (i higieniczne) rozwiązanie. Dlatego warto zastanowić się nad alternatywami! Depilacja laserowa to najlepszy sposób na pozbycie się włosów raz na zawsze.

Nie tylko mniej włosów – jaśniejsze, słabsze, mniej widoczne

Po kilku zabiegach depilacji laserowej ilość włosów zniwelować można aż o 90%, jednak już po pierwszej sesji widoczne są zmiany – włosy stają się wyraźnie słabsze, jaśniejsze, mniej widoczne. Dodatkowo, w naszej klinice zabieg depilacji laserowej LightSheer poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetologa, który pozwala dobrać odpowiednią dawkę energii laserowej dla indywidualnego typu skóry i włosów – pomaga to uniknąć podrażnień, jakie zazwyczaj pojawiają się także po jednorazowych maszynkach.

Jednak najważniejszy jest efekt – i to trwały! Podgrzane wiązkami laserowymi mieszki włosowe zostają uszkodzone, przez co nie mogą produkować kolejnych włosów. W zależności od typu włosów i skóry, niektóre mogą odrastać (jednak niewielki odsetek pierwotnego owłosienia), dlatego warto raz w roku wykonać zabieg przypominający.

Nigdy więcej podrażnień!

Efekt depilacji laserowej po kilku zabiegach utrzymuje się na stałe. Oznacza to, że można pożegnać się z jednorazowymi maszynkami, kremami do depilacji, piankami do golenia i wszystkimi kosmetykami, które mają za zadanie zniwelować podrażnienia skóry. Depilacja laserowa pozwala oszczędzić czas tracony do tej pory na wnikliwym usuwaniu owłosienia z każdego zakamarka ciała, a także pieniądze – w końcu więcej nie będą potrzebne akcesoria i kosmetyki do golenia. Co równie istotne, depilacja laserowa utrzymuje się na stałe, nie musisz więc martwić się podrażnieniami, krostkami, wrastającymi włosami i uczuciem ściągnięcia skóry po goleniu.

Depilacja technologią LightSheer

W naszej klinice wykonywana jest depilacja laserowa z pomocą nowoczesnego urządzenia w technologii LightSheer, która nie wywołuje podrażnień skóry i jest całkowicie bezpieczna dla jej tkanek. Urządzenie emituje wiązkę światła, które pochłaniane jest przez melaninę we włosach (w fazie aktywnego wzrostu), a następnie zamieniane na ciepło, które niszczy mieszki włosowe. Zabieg jest bezpieczny i niezwykle skuteczny

Promocja! Depilacja laserowa – 1 zabieg -25%, 6 zabiegów – 35%