Przyczyny uszkodzenia włosów

Włosy narażone na ciągłe uszkodzenia mechaniczne z czasem tracą elastyczność oraz bardzo ważne, naturalne elementy budulcowe włosa. Wymiana utraconych substancji możliwa jest jedynie poprzez stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ organizm przestaje je produkować. Możemy je zatem dostarczyć z zewnątrz, a regeneracja i wypełnienie włosa salonu kosmetycznego Sekrety Piękna jest „bombą witaminową” dla włosów. Rewolucyjna mieszanka oleju migdałowego, Ceramidu III oraz NATURALNE EKSTRAKTY Z MEADOFOAM odbudowuje nawet najbardziej zniszczone włosy. W naturalnym, zdrowym włosie, kora włosa oraz otoczka włosa ściśle do siebie przylegają, dzięki licznym wiązaniom scalającym obie te warstwy. W wyniku narażenia na działanie czynników środowiskowych (takich jak wiatr czy niska temperatura) oraz uszkodzeń mechanicznych wiązania te stopniowo słabną, aż w końcu zostają przerwane, a włosy stają się przesuszone, matowe i zniszczone. Brak kwasu hialuronowego w otoczce włosa pogarsza sytuację, gdyż w konsekwencji kora włosa jest narażona na uszkodzenia chemiczne i fizyczne.

Moc lipidów w strukturze włosa

CERAMID 3 – Przywraca zdrowie zniszczonym włosom i chroni je. Odbudowuje od środka trzon włosa wzmacniając go i uelastyczniając. Dogłebnie nawilża zwiększając miękkość suchych włosów. Są to cząsteczki o wysokiej temperaturze topnienia, rozpuszczalne w wysokich temperaturach. MEADOWFOAM – Bezzapachowy, jasnożółty, wyjątkowo bogaty w składniki odżywcze olej(ok.96% kwasów tłuszczowych) pochodzących z nasion Limnanthes Alba uszczelnia włosy zapewniając połysk i witalność. Uzupełnia włókna włosowe obniżając znacznie ich skłonność do łamania i rozdwajania się. Regeneracja i wypełnienie na włosy została stworzona w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ zamiast komponentów pochodzenia petrochemicznego obecnych w innych dostępnych kosmetykach tego typu, wykorzystuje całkowicie naturalne składniki. Zabieg oferowany przez salon kosmetyczny Sekrety Piękna nie zawiera soli, parabenów, olejów mineralnych, siarczanów ani barwników. Nie obciążają one dodatkowo włosów, a naturalne składniki mają silniejsze działanie.

W pierwszym etapie regeneracji włosów fryzjer klinika medycyny estetycznej myje włosy szamponem oczyszczającym z serii Gentle. Następnie, na osuszone włosy ręcznikiem, aplikuje odpowiednią ilość mieszanki serum i maski regeneracyjnej i wypełniającej strukturę włosa. Mieszanka powinna pozostać na włosach od 15-30 minut. Dla zwiększenia efektu wnikania mieszanki we włosy, można pozostawić włosy pod wpływem ciepła sauny. Po ustalonym czasie mieszankę zmywa się, a włosy możemy poddawać kolejnym zabiegom pielęgnacyjnym.

Efekty zabiegu są natychmiastowe. Włos jest wypełniony składnikami, które zwiększają jego elastyczność i jędrność. Odzyskują one dobrą kondycję i blask, są mniej podatne na uszkodzenia.

Wypełnienie, regeneracja włosa to idealna metoda osobom, które mają:

  • włosy bardzo osłabione
  • zniszczone chemicznie, stylizacją, farbowaniem, rozjaśnianiem

Włosy :

  • odbudowane
  • zrewitalizowane
  • wzmocnione
  • nawilżone
  • gładkie w dotyku

Najważniejsze informacje

Czas trwania

1 h

Znieczulenie

Nie wymaga

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Nie wymaga rekonwalescencji

Sugerowana seria

6 zabiegów w tygodniowych odstępach

Z czym połączyć

Zabiegi pielęgnacyjne : zabieg intensywnie regenerujący z masłem MURU MURU , Nioxin

Czas trwania efektów

Do 10 myć, kwas hialuronowy utrzymuje nawilżenie do 4 tygodni

NazwaOpisCenaCena promocyjna
Wypełnienie, regeneracja włosa150 zł

Zrób sobie prezent

Umów się na konsultacje