SPRZĘT

 

Współczesna kosmetologia zyskuje ogromne możliwości, dzięki stosowaniu nowoczesnych, przełomowych rozwiązań sprzętowych. Jej rozwój sprawia, że coraz więcej problemów możemy usunąć bez konieczności interwencji chirurgicznej. Niezależnie od tego, czy zależy nam na pielęgnacji i zachowaniu młodego wyglądu, pozbyciu się zmian skórnych, czy jędrnym, gładkim ciele kosmetologia Hi-Tech może skutecznie przyjść nam z pomocą.

 

Innowacyjny sprzęt pozwala działać nam na głębszych warstwach skóry, docierać do sedna problemu i skutecznie go zwalczać.

Dlatego od początku istnienia naszej Kliniki śledzimy nowości i poszerzamy naszą ofertę o nowoczesne, skuteczne i bezpieczne urządzenia.

 

Jako jedni z pierwszych inwestujemy w przełomowe rozwiązania, co pozwala zdobyć nam duże doświadczenie i wiedzę o ich działaniu. Wybieramy zawsze oryginalne urządzenia, które zdobywały liczne nagrody i które naprawdę działają. Każde z nich testujemy na sobie.

 

Dzięki bardzo szerokiej ofercie urządzeń, bogatej gamie zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej oraz profesjonalnym kosmetykom możemy zapewnić Wam kompleksową pielęgnację i rozwiązywanie problemów.

 

Znajdziecie u nas międy innymi:

 

FRAXEL re:store™, ZAFFIRO®, ULTHERA™, LIPOSHOCK™CELLUWELL SONICMESOLASER VESSEL, LIGHTSHEER®IPL+RFBIORAD RF

 

ipl-fotodepilacja3
macchina-liposhock_2
mesolaser
ulthera