Zaffiro

ZAFFIRO - szafirowa energia w walce z czasem. To przełom w bezinwazyjnym powstrzymaniu procesu starzenia. Likwiduje objawy wiotczenia skóry. 

 

Promocja

 

Zaffiro pośladki 1050 zł 510 zł

 

Gwarancja najniższej ceny! Jeżeli znajdą Państwo w innej placówce ten sam zabieg wykonywany w niższej cenie, wykonamy go 5% taniej!

ul. Cegielniana 4a    (12)  295 08 39

 

Czym jest termo-lifting Zaffiro?

 

Termo-lifting Zaffiro to całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Zaffiro® emituje promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra szybko odzyskuje elastyczność, napięcie, a zmarszczki zostają wygładzone. W poprawianiu urody i regenerowaniu naszej skóry starzejącej się nieuchronnie wraz z wiekiem poszukujemy przede wszystkim właśnie takich nieinwazyjnych bezpiecznych rozwiązań powstrzymujących a nawet odwracających procesy naturalnego starzenia się i utraty kolagenu w skórze.

 

Jakie rezultaty widzimy po Zaffiro?

 

Zaffiro dzięki obkurczeniu istniejących i syntezie nowych włókien kolagenu natychmiast zwiększa napięcie i gęstość skóry poddanej zabiegowi. Terapia redukuje zmarszczki, wypłyca bruzdy nosowo-wargowe, podnosi opadające policzki i poprawia owal twarzy. Zaffiro® likwiduje wiotkość i opadanie skóry zarówno twarzy i szyi jak i całego ciała:

•    Doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie również z rozstępami.

•    Likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion i ud oraz modeluje obszar nad kolanami.

•    Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi.

Jak wygląda schemat terapii Zaffiro?

 

Ilość zabiegów niezbędnych do osiągnięcia efektu zależy stanu skóry i jej jakości. Terapię rozpoczyna konsultacja lekarza specjalisty w celu oceny kondycji skóry i poznania wymagań pacjenta. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 6 zabiegów na twarz, szyję oraz do 8 na brzuch, ramiona, uda. U pacjentów z małym zaawansowaniem procesu starzenia może wystarczyć nawet 1 zabieg.

 

Zasada działania ZAFFIRO: Promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800 nm), emitowane przez głowicę urządzenia Zaffiro®, wykonaną ze szlachetnego szkła szafirowego powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej do temperatury 65°C ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym naskórka bezpośrednio przed i po emisji IR.

 

Efekt termiczny, zachodzący w dolnych warstwach skóry, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich natychmiastowym obkurczeniem się do pierwotnej długości (widoczne w trakcie i bezpośrednio po zabiegu). W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu (I ETAP). Drugim, długofalowym skutkiem zabiegu, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30 proc., co  daje efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu. Proces tworzenia kolagenu (neokolagenogeneza) następuje stopniowo, stąd końcowy i trwały efekt odmłodzenia i liftingu skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu (II ETAP)

 

W jakim wieku robimy Zaffiro?

 

W wieku od 25 do 35 lat - Zaffiro ma przeznaczenie profilaktyczne  w  celu utrzymania właściwej kondycji skóry twarzy (1 zabieg). W przypadku serii na ciało, możemy ją przeprowadzać w młodszym wieku, np. u kobiet po ciąży.   Po 35 roku -  przeprowadzamy serię zabiegów. 

Bezpieczeństwo:   Bezpieczeństwo jest potwierdzone badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE. 

Przeciwwskazanie to: ciąża, karmienie piersią, otwarte rany, implanty, choroby nowotworowe. 

Wyróżnienia: PerfectLine2009 SPA Business w kategorii " Urządzenie kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało.

 

Made in Italy, 2012

Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com