Żelazko Antycellulitowe

MASAŻ PRÓŻNIOWY- ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE  to zabieg pobudzający naturalne procesy regeneracyjne organizmu.

Aparat jest przeznaczony do zabiegów wyszczuplających, redukujących cellulit,  ujędrniających  ciało, biust. Zabiegi oddziałują  na mięśnie, skórę i układ limfatyczny. Poprawiają metabolizm, jędrność i kondycję skóry.

 

ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE
Masaż próżniowy – Żelazko  antycellulitowe Uda + pośladki 80 zł  
Masaż próżniowy – Żelazko  antycellulitowe Brzuch 40 zł  
Masaż próżniowy – Żelazko  antycellulitowe Uda 50 zł  
Masaż próżniowy – Żelazko  antycellulitowe Pośladki 40 zł  
Masaż próżniowy – Żelazko  antycellulitowe brzuch + uda+pośladki pakiet 5 zabiegów 500 zł    390  zł
Masaż próżniowy – Żelazko  antycellulitowe brzuch + uda+pośladki pakiet 10 zabiegów 700 zł  590 zł
Masaż próżniowy – Żelazko  antycellulitowe całe ciało pakiet 5 zabiegów 500 zł 450 zł
Masaż próżniowy – Żelazko  antycellulitowe całe ciało pakiet 10 zabiegów 800 zł 720 zł

Sprawdź resztę cen 

 

Pompa VacuElectroColor pozwala przeprowadzić w jednym czasie masaż endermologiczny vacum- lipodermology, chromoterapię i elektrostymulację TENS. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki trzech metod zabiegowych pozwala w krótszym czasie uzyskać optymalne efekty. Te metody, zastosowane jednocześnie, oddziaływują wielokierunkowo na obszar poddany zabiegowi, zwiększając jego skuteczność.

 

Masaż próżniowy vacum – lipodermologia  

Zabieg Lipodermology jest specyficznym rodzajem masażu wykorzystującym podciśnienie, czyli ciśnienie ujemne. Głowice do masażu vacum są zakończone wałkami lub kulkami. Ciśnienie jest generowane do masażera, a ruch głowicą powoduje zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż. Masaż tego typu szybko rozbija i rozmasowuje twarde złogi zaawansowanego cellulitu, stąd niektóre osoby odczuwają ból przy pierwszych zabiegach. Zabieg pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów,  wpływa na odtoksycznienie, gdyż przyspiesza przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi.

 

Masaż pompą VacuElectroColor daje zadawalające rezultaty w szybkim czasie, co przynosi niemałą satysfakcję Klientowi. Podczas masażu przyspieszamy cyrkulację, która usprawnia rozbicie tkanki tłuszczowej oraz złogów cellulitu i produktów przemiany materii. Działa to korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. 

Po serii zabiegów widoczny jest efekt wygładzenia i dobrego napięcia. Zabiegi działają ujędrniająco, modelują sylwetkę, są pomocne przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach.    

 

Elektrostymulacja TENS 

 

TENS czyli Przezskórna Elektryczna Stymulacja Nerwów jest skrótem od angielskiego słowa Transcutaneous Electrical Nervous Stimulation. Jest to sprawdzona, skuteczna i bezpieczna metoda, stosowana od ponad 30 lat  w fizykoterapii do łagodzenia bólu i leczenia zaburzeń funkcji mięśni i nerwów. Metoda ta, dzięki swojej efektywności, znalazła także zastosowanie w kosmetyce.

Podczas zabiegu następuje stymulacja nerwów i pobudzenie mięśni do pracy, przez co następuje ich regeneracja. Zabieg kształtuje,  wzmacnia i  regeneruje mięśnie oraz zmniejsza uczucie napięcia. Metoda ta, zastosowana w Żelazku, pomaga wzmocnić mięśnie nóg, łydek, klatki piersiowej, ramion, brzucha, pośladków. W  efekcie zabiegów poprawia się elastyczność skóry, która utraciła jędrność. Polepsza się ukrwienie i dotlenienie skóry.

Masaże VacuElectorColor zmniejszają cellulit i modelują sylwetkę poprzez wzmacnianie określanych partii mięśni.

Intensywność stymulacji regulujemy tak, aby zabieg był przyjemny dla Klienta.

 

Chromoterapia  

Światło i kolor oddziałują na nasz organizm również, gdy mamy zamknięte oczy. Pierwotnie uważano, że promienie słońca mogą oddziaływać na nasz organizm tylko, gdy mamy oczy otwarte. Jednakże światło także oddziałuje na nasz organizm poprzez skórę i jest ono niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komórek. Otaczające nas kolory widma naturalnej energii, emanującej ze słońca, wchodzą w reakcję z naszą własną energią. Dzięki procesom zachodzącym w skórze, światło może pobudzać siły odpornościowe i regeneracyjne organizmu, osłabiając objawy chorobowe. Sukces koloroterapii można wyjaśnić w ten sposób - choroba jest wyrazem braku pewnych częstotliwości (drgań) w komórkach jednego lub więcej organów. Odpowiadają one falom widma kolorowego. Jeśli uzupełni się ten niedobór drgań poprzez naświetlanie barwą, brak ten zostanie wyrównany, a sprawność organu wzrasta.  

Działanie światła na komórki:

Terapia kolorami zwiększa między innymi syntezę kolagenu i rewitalizuje skórę. Działa łagodząco, poprawia stan skóry. Pobudzenie fotoreceptorów aktywuje różnorodne reakcje, jak na przykład: syntezę DNA, RNA, stymulację syntezy kolagenu. Terapia kolorami oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, normalizująco i wspomaga leczenie uszkodzonych komórek.

 

Urządzenie Abacosun, 2010

Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com