Opalanie natryskowe

100% bezpieczne! Mogą go stosować osoby starsze, o bardzo jasnej karnacji oraz kobiety w ciąży. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, skóra nie zyskuje pomarańczowego odcienia. Podczas zabiegu Klienci nie są narażeni na działanie chemikaliów czy szkodliwych promieni UV, efekt utrzymuje się około 10-14 dni i jest widoczny po 5-7 godzinach.

 

Podstawowe informacje

 

Podstawową substancją wykorzystywaną w opalaniu natryskowym jest DHA. Ma ona właściwości barwiące skórę, nie zmywa się jednak, jak samoopalacze, lecz jest usuwana z warstwą martwego naskórka. Nie jest szkodliwa dla skóry i nie nadaje jej pomarańczowego odcienia.


Przed zabiegiem

 

Aby uzyskać w pełni satysfakcjonującą opaleniznę, należy przestrzegać paru prostych zasad. Przed zabiegiem przez 24 godziny radzimy nie depilować, ani nie golić ciała, warto jest za to zrobić dokładny peeling (zwłaszcza kolan i łokci, okolic nosa i brwi). Bezpośrednio przed wizytą polecamy założyć luźne ubranie, zrezygnować z jedwabnej bielizny, butów wysokich, czy wiązanych rzemieniami, nie stosować perfum, dezodorantów oraz innych środków, które mogą podrażnić skórę. Przed wejściem do kabiny należy także dokładnie zmyć makijaż.

 

Opis zabiegu

 

Zabieg wykonywany jest w specjalnej kabinie, w której znajduje się Klient. Kosmetolog stoi poza kabiną i za pomocą natryskowej dyszy, która umożliwia dokładne rozprowadzenie preparatu na ciele, nanosi go na ciało Klienta. Do zabiegu wykorzystujemy najlepsze na rynku płyny do opalania natryskowego SunFX.

 

Po zabiegu

 

Przez 12 godzin nie należy myć skóry, aby opalenizna mogła się utrwalić. Regularne stosowanie balsamów nawilżających pomaga w jej utrzymaniu, nie zaleca się natomiast korzystania z basenów, ponieważ wysoka zawartość chloru przyspiesza blaknięcie skóry.

Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com