makijaże

                    Słowo „makijaż" wywodzi się z języka francuskiego, gdzie „maquiller" znaczy „szminkować", „malować się", ale też „fałszować". Definicja makijażu „kosmetyczne upiększenie twarzy, malowanie, szminkowanie, pudrowanie; kosmetyki do twarzy" wskazuje, iż słowem tym oznacza się zarówno czynność, jak i preparaty, które się przy tym stosuje. W rozumieniu potocznym makijaż to również efekt owych zabiegów („mieć makijaż", czyli „być umalowaną"). Makijaż służy wydobyciu piękna, pomaga wyeksponować urodę, „czyni kobietę kobietą", podkreśla jej subtelność, a w pewnym stopniu także wyraża osobowość. Pożądanym efektem jest jak najbardziej możliwe zbliżenie wyglądu dzięki makijażowi do aktualnie obowiązującego kanonu urody.


Każda kobieta jest piękna. Trzeba tylko umieć rozpoznać to piękno w sobie i skoncentrować się na nim. Jeden z najlepszych makijażystów na świecie, Robert Jones, twierdzi, że piękno widoczne jest w wyrazie twarzy, w jej charakterze – nie tylko w symetrii. Nie ma znaczenia, czy jesteś niska czy wysoka, czy ważysz dużo czy mało, czy wyglądasz jak modelka lub sławna aktorka. Twoje piękno leży w Twojej świadomości, poczuciu własnej wartości i – właściwej tylko Tobie – magnetycznej osobowości. Właśnie poczucie własnej wartości, wiara w siebie, stanowi najważniejszy element prawdziwego piękna człowieka.
Niektóre kobiety myślą, że sztuka makijażu jest niezwykle trudna, okazuje się jednak dużo łatwiejsza, jeśli porad udzieli nam specjalista i rozłoży tę umiejętność na czynniki pierwsze.


W naszym salonie wizażystki chętnie udzielą porad dotyczących sztuki makijażu. Wykonamy również niepowtarzalne makijaże, począwszy od tego codziennego, do pracy, aż po bardziej wyszukany, ślubny czy karnawałowy. Sprawimy, że poczujesz się jak Królowa.

Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com