Nasz Zespół, to doświadczeni i bardzo selektywnie dobrani specjaliści w swych dziedzinach. Poza doskonałym przygotowaniem merytorycznym, wynikającym z ich wykształcenia, posiadają duże doświadczenie w zawodzie, które pozwala im spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta, a problem, z którym on do nas przychodzi, zawsze diagnozujemy holistycznie, dzięki czemu efekty są najbardziej spektakularne.

 

 MANAGER

Monika Lubieńska - Sobieraj

Dyplom Zarządzania i Marketingu uzyskała w 2000 r na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Przez wszystkie lata związana z zarządzaniem, promocją i reklamą firm. Jako studentka pracowała w wydawnictwie motoryzacyjnym "Rajdy i Wyścigi" jako koordynator czasopisma następnie jako kierownik sieci salonów motoryzacyjnych.  W latach 2003-2011 objęła stanowisko managera Fitness Klubu A-2. W związku z zainteresowaniem sportem, rekreacją i przede wszystkim zdrowym stylem życia powołała do istnienia elitarną sekcję indywidualnych zajęć pro-zdrowotnych "Akademia Odchudzania".

W chwili obecnej swoje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu zespołami ludzkimi marketingu wykorzystuje jako manager w Klinice Medycyny Estetycznej Sekrety Piękna zajmując się promocją firmy oraz organizacją pracy w Salonach Centrum.

 

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 

Lek. med. Łukasz Ordynowski 

Dyplom lekarza medycyny estetycznej uzyskał na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów medycznych był członkiem Studenckiego Koła Dermatologicznego i autorem  prac naukowych z tego zakresu. W latach 2008-2012 pracował w hiszpańskich ośrodkach medycznych tj.: SARDomus, Centre Mčdic Baqueira Beret, CMC CB Catalunya i SEM Barcelona. Przebył szereg kursów z zakresu medycyny estetycznej, obejmujących wykonywanie mezoterapii igłowej, podawania wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz iniekcji toksyny botulinowej. Obecnie pracuje jako rezydent w oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej  w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie.

 

Lek. med. Piotr Mogiła-Komorowski

Absolwent  Akademii Medycznej w Lublinie.
Absolwent studiów podyplomowych Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia dla Lekarzy.

Wieloletnia praktyka i wszechstronne umiejętności z zakresu zaawansowanych technik zabiegowych z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej, nici PDO w tym nici Vaginal Narrower oraz zabiegów Ulthera®

 

KOSMETOLODZY

 Angelika Woszczyk

W 2008 roku ukończyła Małopolską Wyższą Szkołę Zawodową w Krakowie na kierunku Kosmetologia. W 2011 roku uzyskała tytuł magistra na Górnośląskiej Wyższej Szkołę Handlowej w Katowicach na kierunku Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna. Jako Kosmetolog z 10-cio letnim doświadczeniem specjalizuje się we wszystkich zabiegach z pielęgnacji twarzy i ciała, oraz zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, wykonywanych na urządzeniach. W latach 2010, 2011 oraz 2012 zdobyła wyróżnienie za "Najlepsze Ręce w Krakowie" w plebiscycie "Srebrych Luster", organizowanym przez magazyn Miasto Kobiet.

 

 Katarzyna Guzik

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W swojej kilkuletniej karierze zawodowej pełniła funkcję kosmetologa oraz  zastępcy managera. W naszym Centrum głównie specjalizuje się w zabiegach na twarz oraz ciało, zarówno pielęgnacyjnych, jak również z zakresu medycyny estetycznej. Jest też certyfikowaną stylistką rzęs. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które sprawiają, że jej Klienci mogą czerpać pełną satysfakcję z zabiegów.

 

Edyta Bodziony

Ukończyła Małopolską Wyższą Szkołę Zawodową im. Józefa Dietla w Krakowie, na kierunku: Kosmetologia w specjalności Kosmetyka Profesjonalna z Fizykoterapią i Masażem. Zawód swój wykonuje z powołania, całkowicie oddając się pracy i Klientom. Lubuje się w rytuałach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, jak również tych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki podstawowej. Pasjonują ją zabiegi, które potrafią zmieniać ludzkie życie na lepsze, lecz na co dzień zawsze kieruje się dewizą, że: "lepiej zapobiegać niż leczyć". Poprzez różne stylizacje np. z dziedziny wizażu, może nie tylko wyrażać swoją artystyczną duszę, ale i upiększać. Pomimo posiadania licznych szkoleń z Polski i zza granicy, dąży do dalszego poszerzania swojej wiedzy i udoskonalania umiejętności, by każdego dnia móc godnie i na najwyższym poziomie świadczyć usługi nawet najbardziej wymagającym Klientom.

 

Anna Czereba, koordynator- Centrum Zwierzyniecka

Wiedzę teoretyczną zdobywała na Małopolskiej Wyższej Szkole  na specjalności Kosmetologia Profesjonalna z Fizykoterapią i Masażem oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego  na studiach magisterskich.  Od 2011 roku pogłębia swoją wiedzę praktyczną, początkowo  jako kosmetolog i masażystka w Centrum Fitness, a następnie jako manager w jednym z Krakowskich Spa. Jest również certyfikowaną stylistką rzęs. Szukając możliwości rozwoju, podjęła pracę w Sekretach Piękna, gdzie specjalizuje się w zabiegach kosmetologicznych na twarz i ciało, masażach oraz w zabiegach medycyny estetycznej. Kosmetologia jest jej największą pasją. Do klientów podchodzi holistycznie, satysfakcję przynosi jej uśmiech i uświadamianie ludziom ich atutów. Powroty zadowolonych klientów są dla Ani zawsze największą motywacją do dalszego rozwoju.

 

Anna Nowakowska


Ukończyła studia licencjackie w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia oraz studia magisterskie w Górnosląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach na kierynku Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna.

W trakcie studiów, a także podczas pracy zawodowej ukończyła wiele kursów i szkoleń.                                              W dalszym ciągu rozwija się w swoim zawodzie i z pasją pogłębia wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów kompleksowo pielęgnujących twarz oraz ciało, a w szczególności zabiegów wyszczuplających, poprawiających kondycję i stan skóry.

Ania czerpie dużą satysfakcję ze swojej pracy widząc efekty po zabiegach oraz zadowolenie Pacjentek :)

 

Natalia Ciuła

Z wyróżnieniem ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia.            Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało. Dodatkową umiejętnością opartą wieloletnim stażem i certyfikatem jest perfekcyjnie wykonywany manicure i pedicure.

Pasją Natalii jest także wizaż, każdy makijaż wieczorowy i okolicznościowy traktuje jak wielkie wyzwanie.        Swoje umiejętności wykorzystuje również jako charakteryzator teatralny.


Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu dodatkowych szkoleniach, które pozwalają jej jeszcze bardziej pogłębić wiedzę.
Praca na stanowisku kosmetologa daje Natalii dużą satysfakcję i zadowolenie każdego dnia.

 

Aleksandra Hojda

Dyplom magistra kosmetologii otrzymała na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masażu oraz zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, a w szczególności laseroterapii.
Charakteryzuje ją pozytywne nastawienie, dzięki czemu z zaangażowaniem podchodzi do każdego Pacjenta  a niezaprzeczalnie widoczne efekty pracy dają jej olbrzymią satysfakcję.
Zdolności nabyte podczas edukacji i pracy stale poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych.

 

Agnieszka Karelus- dietetyk

Absolwentka kierunku Dietetyka na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józef Dietla w Krakowie oraz Technikum Żywienia.

Swoją pasję przekłada na czyny i pomaga wielu ludziom, którzy świadomie chcą poprawiać stan swojego zdrowia poprzez zmianę diety i stylu życia. Przeprowadzane wywiady dietetyczne, na podstawie których opracowuje plany żywieniowe, stają się początkiem nowego i lepszego życia dla osób chcących świadomie podjąć walkę ze swoimi słabościami ale niejednokrotnie również z nietolerancjami, alergiami czy innymi np. autoimmunologicznymi chorobami.

Na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki, równocześnie dbając o holistyczne i spersonalizowane podejście do każdego pacjenta. Jeste zwolenniczką Hipokratesowej myśli „ Niech żywność będzie Twoim lekiem, a lek Twoją żywnością…”. Dlatego też w indywidualnych jadłospisach dominują produkty sezonowe oraz żywność nieprzetworzona, ale jednocześnie zachęca do wprowadzania nowinek dietetycznych, dzięki którym dieta jest różnorodna, zdrowa i smaczna.

 

FRYZJER STYLISTA

Urszula Myjak

Absolwentka 4-letniej szkoły fryzjerskiej, a także Akademii Maniewski Klub Fryzjerski. W swojej pracy łączy geometryczne formy strzyżeń klasycznych z niebanalnym cięciem i koloryzacją dla odważnych. Zainspirowana stylizacją i wizażem, służy fachową poradą w kreowaniu wizerunku. Specjalizuje się w upięciach, trwalym przekształceniu struktury włosa, alternatywnej, wielotonowej koloryzacji COLOR ID, strzyżeniach, a także keratynowym prostowaniu włosow. Na swoim koncie ma liczne szkolenia m. in CUT, STYLE, INSPIRE. Spejalista diagnozy skóry głowy w innowacyjnym systemie NIOXIN.

 

 Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska-Sobieraj
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com