lek. med. Łukasz Ordynowski

Doktor

Dyplom lekarza medycyny estetycznej uzyskał na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów medycznych był członkiem Studenckiego Koła Dermatologicznego i autorem  prac naukowych z tego zakresu. W latach 2008-2012 pracował w hiszpańskich ośrodkach medycznych tj.: SARDomus, Centre Mčdic Baqueira Beret, CMC CB Catalunya i SEM Barcelona. Przebył szereg kursów z zakresu medycyny estetycznej, obejmujących wykonywanie mezoterapii igłowej, podawania wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz iniekcji toksyny botulinowej. Obecnie pracuje jako rezydent w oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej  w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie.

lek. med. Piotr Mogiła-Komorowski

Doktor

Absolwent  Akademii Medycznej w Lublinie oraz studiów podyplomowych Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia dla Lekarzy. Posiada wieloletnią praktykę i wszechstronne umiejętności z zakresu zaawansowanych technik zabiegowych z użyciem wypełniaczy, toksyny botulinowej, nici PDO w tym nici Vaginal Narrower oraz zabiegów Ulthera®.

Anna Czereba

Kosmetolog

Wiedzę teoretyczną zdobywała na Małopolskiej Wyższej Szkole, na specjalności Kosmetologia Profesjonalna z Fizykoterapią i Masażem oraz w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, na studiach magisterskich. Pacuje w zawodzie od 2013 roku, w naszym zespole od 2016. Doswiadczenie zdobywała między innymi w Centrum Fitness, wykonując  specjalistyczne zabiegi  na twarz i ciało, oraz jako manager/kosmetolog  w jednym z krakowskich  SPA. Jest również certyfikowaną stylistką rzęs. W naszej Klinice specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę oraz liftingujących, poprawiających owal i kontur twarzy. Jest również specjalistką z zakresu zmian naczyniowych, AZS, trądziku, zabiegów laserowych. Chętnie łączy kosmetykę stosowaną z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologią Hi-Tech, aby znaleźć idelanie rozwiązanie dla konkretnego problemu skóry. Ania zawsze indywidualnie podchodzi do każdego Pacjenta, przeprowadza dokładną analizę i konsultację. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, tłumaczy genezę problemu i sposoby działania zabiegów i urządzeń. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach branżowych. Kosmetologia jest jej pasją, śledzi więc też na bieżąco nowości w tej dziedzinie.

Anna Nowakowska

Kosmetolog

Ukończyła studia licencjackie w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia oraz studia magisterskie na kierunku Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna. Zdobyte wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie Kosmetologa pozwala Ani optymalnie łączyć wiedzę z praktyką. W trakcie studiów, a także podczas pracy zawodowej, ukończyła wiele kursów i szkoleń. W dalszym ciągu rozwija się w swoim zawodzie i z pasją pogłębia wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii. W naszej Klinice Ania wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, a także specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów modelujących i wyszczuplających ciało. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii, dąży wytrwale do wyznaczonego celu. W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście oraz na efektywność wykonywanych zabiegów. Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjentów to dla niej największa satysfakcja.

Natalia Ciuła

Kosmetolog

Z wyróżnieniem ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach na twarz. Jej  duża wiedza, ambicja oraz energia sprawiają, że skutecznie dobiera indywidualny plan dla każdego i zawsze dąży do jak najlepszych efektów. Chętnie korzysta z tradycyjnych zabiegów oraz kosmetologii Hi – Tech, a każdy problem to niej wyzwanie. Dodatkową umiejętnością popartą wieloletnim stażem i certfikatem jest perfekcyjnie wykonywany manicure. Natalia ukończyła szkolenia z mezoterapii mkroigłowej, depilacji laserowej, peelingów chemicznych. Nadal podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach. Praca na stanowisku kosmetologa daje Natalii dużą satysfakcję i zadowolenie każdego dnia.

Urszula Myjak

Fyzjer / Stylista

Absolwentka 4-letniej szkoły fryzjerskiej, a także Akademii Maniewski Klub Fryzjerski. W swojej pracy łączy geometryczne formy strzyżeń klasycznych z niebanalnym cięciem i koloryzacją dla odważnych. Zainspirowana stylizacją i wizażem, służy fachową poradą w kreowaniu wizerunku. Specjalizuje się w upięciach, trwałym przekształceniu struktury włosa, alternatywnej, wielotonowej koloryzacji COLOR ID, strzyżeniach, a także keratynowym prostowaniu włosów. Na swoim koncie ma liczne szkolenia m. in CUT, STYLE, INSPIRE. Jest specjalistką diagnozy skóry głowy w innowacyjnym systemie NIOXIN. Ula bardzo lubi w swojej pracy kontakt z ludźmi. Zawsze stara się jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania. Chętnie doradzi, zaproponuje odpowiednią pielęgnację, kolor i fryzurę. Dzięki temu przez lata pracy zdobyła zaufanie wielu stałych Klientów.

W chwili obecnej na urlopie macierzyńskim przebywają: Angelika Woszczyk - kosmetolog, linergistka     Katarzyna Guzik - kosmetolog, linergistka                                 Edyta Bodziony - kosmetolog