IPL+RF to urządzenie łączące zalety technologii intensywnej terapii światłem(IPL) wspomagane falą radiową (RF). Działanie IPL+RF zgodne jest z powszechnym trendem w świecie medycyny estetycznej by osiągnąć jak najlepsze efekty przy jak najmniejszej inwazyjności zabiegów.

 

 

Promocja

Fotodepilacja IPL 99 zł 49 zł

ul. Zwierzyniecka 22,   tel.(12) 422 51 39
ul. Cegielniana 4a,     tel. (12) 295 08 39

 

 IPL

URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE

 

Za jego pomocą możemy wykonać:

Pernamentną depilację

Fotoodmładzanie

Lecznie trądziku

 

 

 

 ZASADA DZIAŁANIA IPL

Profesjonalne urządzenie wykorzystujące najnowocześniejszą technologie zastosowania energii świetlnej (Intensywne Pulsacyjne Światło) w zabiegach kosmetycznych i medycznych.

Intensywne światło IPL bezinwazyjnie przenika przez skórę i jest absorbowane przez hemoglobine (uszkodzone naczynia, rumień) lub melaninę (przebarwienia). Światlo IPL dociera do komórek, a skóra rozpoczyna swój naturalny proces leczenia. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają drobne zmarszczki.

Zabiegi sa efektywne, bezpieczne, krótkie i nie powodują uszkodzeń skóry. System IPL  zapewnia szerokie spektrum działania. Generuje szeroką wiązkę niespójnych fal świetlnych, które w związku z ich różną długością mogą być absorbowane przez określone chromatofory (hemoglobinę i melaninę).Tkanki zawierające poszczególne chromatofory zostają uszkodzone w efekcie fototermolizy selektywnej, czyli bez uszkadzania tkanek sąsiednich. Potrzebna do terapii długość fal uzyskujemy dzięki specjalnym filtrom wymiennym, które znajdują się w wyposażeniu systemu IPL.

DEPILACJA

Teraz depilacja laserowa IPL (fotodepilacja) w najniższej cenie w Krakowie: 49 zł. za górną wargę i po 79zł. za pozostałe części ciała.   Depilacja jest wykonywana za pomocą  lasera IPL, który wykorzystuje do usuwania mieszków włosowych impulsy światła. Dzięki temu, że pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, aparacie Trios IPL, zabieg jest krótki i co najważniejsze, bezbolesny. Fotodepilacja na trwałe niszczy włosy znajdujące sie w odpowiedniej fazie wzrostu.

FOTOODMŁADZANIE

Starzenie się skóry następuje w wyniku wielu czynników, które można podzielić na dwie kategorie: przyczyny genetyczne (naturalny proces wewnętrznego starzenia się, głównym efektem jest rozpad włókien kolagenu i elastyny, co prowadzi do zwiotczenia skóry) oraz przyczyny fototermiczne, które w wyniku działania promieni słonecznych powodują drobne i głębokie zmarszczki, plamy słoneczne i atrofię skóry.  

Promienie świetlne IPL naprawiają problemy naczyniowe i przebarwienia typowe dla skóry starzejącej się pod wpływem czynników fototermicznych. W wyniku zabiegu dochodzi do usunięcia symptomów starzenia się skóry, nadanie jej blasku, poprawy kolorytu oraz do zmniejszenia porów skóry.  

Poprawa wyglądu skóry następuje już po pierwszym zabiegu, lecz żeby uzyskać pożądane efekty należy przeprowadzić serie ok. 4-6 zabiegów, w odstępach 3-4 tygodni.   Normalnym objawem po zabiegu może być lekkie łuszczenie się skóry przez 1-3 dni – stara warstwa jest zrzucana, aby ujawnić młodszą skórę.

LECZENIE TRĄDZIKU

System leczenia światłem bardzo dobrze sprawdza się także w leczeniu trądziku zapalnego. Pojawianie się tego schorzenia następuje w wyniku zatkania mieszka włosowego, wtedy obecne w nim bakterie P. Acne rozmnażają się, powodując powstanie trądziku zapalnego. Bakterie te funkcjonują w środowisku beztlenowym, w wyniku zabiegu są foto-chemicznie stymulowane do wytwarzania tlenu, który zwalcza zapalenie.   Kuracja polecana jest w przypadkach łagodnego do umiarkowanego trądziku zapalnego.  

Przebieg zabiegu:  

Oczyszczona skóra poddawana jest impulsom świetlnym wytwarzanym przez specjalną głowicę do leczenia trądziku, która przylega bezpośrednio do skóry. Zabieg impulsowego oświetlania powtarzany jest dwukrotnie, w pięciominutowych odstępach.

Made in Chiny, Yasumi 2012r.

 Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska-Sobieraj
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com