W świat celebrytów wprowadzi Cię zabieg Intraceuticals, dzięki któremu poznasz tajemnicę młodego wyglądu gwiazd Hollywood, Paryża, Londynu. Zabieg ten stosują i polecają m.in. Naomi Campbell, Victoria Beckham, Eva Longoria, Justin Timberlake.

 


Victoria Beckham: “Nie ma nic lepszego niż Intraceuticals, naprawdę pomoże Ci wyglądać i czuć się świetnie”.

 

Eva Longoria – aktorka: „Zabieg jest niezastąpiony przed każdym wielkim wydarzeniem”.

 

Naomi Campbell - modelka: „Dziękuję Intraceuticals. Kiedy jestem w podróży i skóra jest odwodniona Intraceuticals jest absolutnie nie zastąpiony do jej odbudowy”.

 

Korzystając z najnowszych osiągnięć medycznych stworzono w Australii rewolucyjny system - Infuzję Intraceuticals, bazujący na Technologii hiperbarycznego tlenu i specjalnym serum, które w połączeniu z tlenem naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i zmarszczki.

 

Efekty metody Intraceuticals są widoczne już po pierwszym zabiegu!Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością, wygląda kilka lat młodziej. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie naturalnego kwasu hialuronowego, który jest składnikiem naszego ciała, pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie, rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu. Zabieg jest także doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych,łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

 

Jeżeli chcesz wyglądać młodo i zdrowo przed ważnym spotkaniem lub uroczystością, to ten zabieg jest idealny dla Ciebie. Jeżeli chcesz uzyskać długotrwałą poprawę wyglądu twarzy i zdecydowanie odmłodzić się, to polecamy Ci serię zabiegów.

 

Cena jednorazowa od 300 zł do 480 zł 

 

Przy zakupie karnetu 6 zabiegów otrzymasz kurację domową GRATIS o wartości 1100 zł!Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska-Sobieraj
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com