Saluterra - zabieg dla cery z problemami naczynkowymi

 

 

Saluterra to ekologiczne kosmetyki o niezwykle bogatym składzie i wyjątkowej, potwierdzonej skuteczności działania. Wszystkie produkty Saluterra tworzone są wyłącznie z naturalnych, ekologicznych i zdrowych dla skóry składników aktywnych, zawierają unikalne ekstrakty z ziół i roślin leczniczych. W produktach Saluterra stężenie substancji aktywnych (dochodzące nawet do 50%) jest nieporównywalnie wyższe niż w ogólnodostępnych na rynku kosmetykach.

Nasze Centrum wprowadziło specjalistyczny zabieg do pielęgnacji cery naczynkowej.

Wrażliwa cera z problemami naczynkowymi wymaga efektywnej i delikatnej pielęgnacji. Regularne stosowanie zabiegów specjalistycznych oraz produktów z serii Saluterra dla cery naczynkowej wyraźnie poprawia stan i wygląd cery z popękanymi naczynkami już w ciągu 4 tygodni, wyraźne wzmocnienie naczyń krwionośnych w przypadku rozszerzonych naczynek i złagodzenie objawów trądziku różowatego już po 6 tygodniach. Podrażnienia skórne łagodnieją a cera odzyskuje swoją gładkość i rozjaśniony koloryt.

Regularne korzystanie z zabiegów Saluterra do cery naczynkowej:

• zapobiega rozszerzaniu i pękaniu naczynek,

• wyraźnie wzmacnia, obkurcza i chroni naczynia krwionośne, pobudza ukrwienie, uodparnia tkankę naczyniową, nawilża i redukuje przebarwienia i zaczerwienienia, wygładza zmarszczki, nawilża i regeneruje skórę.

Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com