KLAPP zabiegi na twarz

 

Bardzo nam miło poinformować naszych Klientów o poszerzeniu oferty o zabiegi i sprzedaż produktów detalicznych niemieckiej marki KLAPP.

Zaczynamy od zabiegów setowych czyli dedykowanych dla każdego Klienta, indywidualnie.

Obecnie, szczególnie polecamy zabiegi:

  • CAVIAR POWER

Seria CAVIAR POWER by KLAPP to luksus dla skóry. Innowacyjna linia przeciwstarzeniowa, która nawilża skórę i poprawia jej własny system regeneracyjny. Zabieg przeznaczony do skóry suchej, zestresowanej i wymagającej regeneracji.

  • HYALURONIC Multiple Effect

Nowa linia HYALURONIC® to skuteczna pielęgnacja skóry z niedoborami wilgoci, łuszczącej się i słabo napiętej. W preparatach został wykorzystany kwas hialuronowy, który umożliwia kumulowanie wilgoci w głębokich warstwach naskórka przez długi czas co poprawia w znaczący sposób stopień nawilżenia naskórka.Ponadto bogactwo innych substancji aktywnych, m.in. oleju jojoba, z nasion winogron, ekstraktu z alg, skwalenu przyczynia się do rewitalizacji skóry oraz sprawia, że jest ona gładka, dobrze napięta o wyrównanym kolorycie, a drobne zmarszczki i bruzdy mniej widoczne.

Wskazania do zabiegu:

    Każdy rodzaj skóry
    Skóra sucha, odwodniona
    Skóra z widocznymi zmarszczkami

Efekty zabiegu:

    Długotrwałe nawilżenie
    Zniwelowanie szorstkości i łuszczenia
    Wypełnienie zmarszczek
    Uelastycznienie skóry
    Wzmocnienie konturów twarzy
    Detoksykacja

 

 

  • STRI-PeXan PHYTO STEM CELL TECHNOLOGY Zabieg z komórkami macierzystymi jabłek

Przeznaczony dla skóry młodej jak i dojrzałej, skłonnej do powstawania zmarszczek, nawilża skórę, zwalcza oznaki zmęczenia skóry, wzmacnia skórę i poprawia jej napięcie oraz bardzo dobrze odżywia.Składniki zawarte w produktach serii Stri-PeXan wykazują bardzo skuteczne działanie redukujące zmarszczki i „kurze łapki”.

Do każdego zabiegu polecamy kremy ( które można nabyć w Centrum), stanowiące bardzo dobre uzupełnienie i przedłużenie skuteczności zabiegów.

 

Zapraszamy


 


 

Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com