W Sekretach Piękna nowość - DIETETYKA

Od Stycznia 2017 roku w naszej Klinice przyjmuje Pani Dietetyk Agnieszka Karelus, zapraszamy na konsultacje i porady

 

Dietetyk Agnieszka Karelus - jestem absolwentką kierunku Dietetyka na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józef Dietla w Krakowie oraz Technikum Żywienia. Ukończona dotychczas edukacja w tej dziedzinie wiedzy od bardzo dawna pokrywa się również z moimi zainteresowaniami.
Swoją pasję przekładam na czyny i pomagam wielu ludziom, którzy świadomie chcą poprawiać stan swojego zdrowia poprzez zmianę diety i stylu życia. Przeprowadzane przeze mnie wywiady dietetyczne, na podstawie których opracowuję plany żywieniowe, stają się początkiem nowego i lepszego życia dla osób chcących świadomie podjąć walkę ze swoimi słabościami ale niejednokrotnie również z nietolerancjami, alergiami czy innymi np. autoimmunologicznymi chorobami.
Na bieżąco poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki, równocześnie dbając o holistyczne i spersonalizowane podejście do każdego pacjenta. Jestem zwolenniczką Hipokratesowej myśli „ Niech żywność będzie Twoim lekiem, a lek Twoją żywnością…”. Dlatego też w moich jadłospisach dominują produkty sezonowe oraz żywność nieprzetworzona, ale jednocześnie zachęcam do wprowadzania nowinek dietetycznych, dzięki którym dieta jest różnorodna, zdrowa i smaczna.

<< Wróć do poprzedniej stronyUmów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska-Sobieraj
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com