NIOXIN  No 1

Nr 1 wśród produktów do PIELĘGNACJI włosów cienkich i przerzedzonych.

Polecany przez STYLISTÓW W USA.

PROBLEM PRZERZEDZONYCH I CIENKICH WŁOSÓW DOTYKA PONAD 50% KLIENTÓW SALONÓW FRYZJERSKICH, ZARÓWNO MĘŻCZYZN JAK I KOBIET.

Czy wiesz, że istnieje rozwiązanie tego problemu, który pozwoli Ci cieszyć się mocnymi i gęstymi włosami?

Wiele aktualnie dostępnych rozwiązań problemu przerzedzonych i cienkich włosów to leki lub produkty, które jedynie kamuflują problem. Kompleksowe podejście NIOXIN do pielęgnacji skóry głowy oraz włosów cienkich i przerzedzonych to innowacyjne technologie, zainspirowane codzienną pielęgnacją skóry twarzy, zapewniają mocniejsze i wyglądające na gęstsze włosy.

NIEZALEŻNIE OD PRZYCZYNY PRZERZEDZANIA SIĘ WŁOSÓW NIOXIN POSIADA EKSPERTYZĘ I DOŚWIADCZENIE, BY WALCZYĆ Z PROBLEMEM DZIĘKI INDYWIDUALNIE DOBRANYM KURACJOM.

3 PRZYCZYNY PRZERZEDZONYCH WŁOSÓW

  1. Mniejsza ilość włosów
  2. Cieńsza struktura włosa
  3. Niezdrowe środowisko skóry głowy

Zabieg składa się z

-diagnozy stanu skóry głowy i włosów z użyciem kamery NIOSCOP,

-wykonanie dermabrazji skóry głowy wraz z kuracją 3 Kroki Nioxin,

-pielęgnacja i sprawdzenie efektów zabiegu pod kamerą,

-modelowanie włosów.

Inspiracją NIOXIN, przy tworzeniu zaawansowanych kuracji do włosów cienkich i przerzedzonych, był system pielęgnacji skóry twarzy. Skóra głowy wymaga takiej samej uwagi i pielęgnacji jak skóra twarzy, a gama produktów NIOXIN została stworzona, aby wzmacniać, odżywiać i regenerować włosy i skórę głowy.

Ponieważ zdrowa skóra głowy jest podstawą zdrowych włosów , jej odpowiednia pielęgnacja sprawia, że włosy stają się mocniejsze i wyglądają na gęstsze.

 

 

DERMABRAZJA SCALP RENEW

INNOWACYJNA USŁUGA W SALONIE PRZYNOSZĄCA NATYCHMIASTOWE EFEKTY

Doświadcz usługi dermabrazji Scalp Renew, która oczyszcza skórę głowy i przywraca jej zdrowy stan.

KORZYŚCI: Przyspiesza usuwanie uporczywych zanieczyszczeń skóry głowy i nagromadzonych wokół mieszków włosowych substancji, takich jak martwe komórki nadmiar sebum. Zabieg dermabrazji Scalp Renew usuwa zanieczyszczenia skóry głowy i przywraca jej zdrowy stan. Przyśpiesza złuszczanie skóry głowy i tym samym przyśpiesza jej regeneracji.

Usługa przeznaczona także dla osób chorujących na łuszczycę.

Zabieg dermabrazji, ze względu na zaawansowane złuszczanie, jest uznany za niezbędny element idealnego zabiegu pielęgnacyjnego, dlatego też jest ceniony szczególnie przez kobiety.

Mężczyźni natomiast cenią zabieg dermabrazji Scalp Renew za orzeźwiający i odświeżający wpływ na skórę głowy oraz natychmiastowe i długotrwałe wzmocnienie włosów.

Przedłuż działanie zabiegu dermabrazji Scalp Renew i dodatkowo zastosuj domową kurację Density Protection –Ochrona Gęstości Włosów.

O szczegóły zapytaj swojego stylistę.

KURACJA DENSITY PROTECTION

Testowana klinicznie kuracja kosmetyczna przeciwko łamaniu się włosów zawierająca esencję krystaliczną. Przeznaczona do stosowania w domu, jako uzupełnienie zabiegu dermabrazji wykonywanego w salonie

Korzyści: Pomaga przywrócić włosom gęsty, witalny i zdrowy wygląd oraz pomaga zmniejszać utratę włosów średnio o 54%

 

SERIA INTENSIVE TREATMENT BOOSTER

Intensywnie działający preparat bez spłukiwania przeznaczony do stosowania w miejscach wymagających szczególnej pielęgnacji , takich jak cofająca się linia włosów czy czubek głowy o obniżonej gęstości.

Skoncentrowana formuła kosmetyczna z kompleksem witamin „CoZyme-10” i technologią dual action, stworzona na potrzeby miejsc dotkniętych zaawansowanym przerzedzeniem włosów . Zawartość keratyny zapewnia odżywienie włosom cienkim i delikatnym i zapobiega uszkodzeniom łuski włosa. Nikotynian metylu zapewnia przyjemne uczucie ciepła.Umów się na wizytę !

ul. Zwierzyniecka 22
Kraków 31-105
tel.: 12 422 51 39
tel. kom. 733 024 581

ul. Cegielniana 4a
30-404 Kraków - Łagiewniki
tel.: 12 295 08 39
tel. kom. 501 631 000

Manager
Monika Lubieńska-Sobieraj
tel. 882 838 111
e-mail: monikalubienska.sekrety@gmail.com